Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáció, vonzás törvénye...

Manifesztáció, vonzás törvénye Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Nemigazan tudtam hogy milyen kategóriába soroljam, mivel nem vagyok otthon a témában, viszont nagyon szeretném jobban megismerni ezt az egészet.

Párszor volt már hogy bevonzottam egy-egy dolgot és nagyon szeretném ezt tudatosan is alkalmazni.

Minden amit tudtok róla azt írjátok le legyszi, valaszaitokat előre is köszönöm:)


2020. júl. 31. 06:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy képzelem el, hogy egy hatalmas mágnes vagyok. És minden, amit gondolok, az jön felém.


Igaz, vagy 10 évig kértem minden szülinapra, karácsonyra egy csivavát. Nyilván azért nem “jött” hozzám, mert még nem született meg a pici kutyuskám. Na de ő aztán szerelem volt első látásra! Ugyan fekete-fehér volt az álmom, ő ordas lett, de nála szebb nincsen!


Most , ha mondjuk több pénzt szeretnék, behívnak túlórázni. Persze akarok még egy állást, de egyenlőre jó ez.


Életem szerelmét is már egész közel vonzottam, es ha bár kínlódásokkal teli időszak volt, de most értettem meg, hogy egy kapcsolaton dolgozni kell. Nem lehetek önző. Nem csak én számítok. Nem lehetek mindig topmodell, de igen is, törődnöm kell magammal, ha azt akarom, hogy mostantól csak mellettem akarjon ébredni (meg persze én is jól érzem magam ettől).

Igyekszem olykor olykor apró ajándékokkal meglepni.



A vonzás nem abból áll, hogy mondod, és ott van. Az Univerzum tudja, hogy mikor küldje.

És sokszor talán nem úgy kapjuk meg, ahogy akarjuk.


Ez ugyan nem vonzásos sztori, csak egy ilyen kis mini videó; A lány felcuccolva elindul, de elejt egy dobozt. Ott ál a doboznál egy másik lány. Megszólítja a dobozos:

- Segítenél?

- Igen.

Vár, de nem történik semmi, végül visszamegy a csomagért. Amint odaért, abban a pillanatban lezuhant egy ablak (vagy ilyesmi) a magas épületről.


Nos, ha a lány odaviszi a dobozt... igen.

Mondom, ez nem vonzásos, de annak is kb. ez a lényege.

Nem pont akkor jön, mikor szeretnéd, de egyszer a tied lesz.

Pl szeretnél nagy házat, medencével. Mikor ezt kitalálod, másnap behívnak túlórázni, egy hét múlva előléptetnek, fizu emelés... Tenned kell érte, csak nem mindig tudod, hogy mi célt szolgál, pl. morogsz a túlóra miatt. Pedig ez a célodhoz visz közelebb. szóval, így megy ez. Akarni kell- el kell engedni- tenni kell érte! Majd mond el, hogy sikerült. :)

2020. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Baromság, ha rossz élethelyzetben kezded el ezt a bullshitet elhinni, egészen jó eséllyel kötsz ki a pszichiátrián.
2020. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó te miről beszélsz? Ismersz olyan embert, aki emiatt pszichiatriára került, vagy csak hasra ütöttél, mert nem hiszel az ilyen dolgokban?
2020. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
Minden nap foglalkozom velük, igen. Mágikus gondolkodásnak nevezzük, és rendkívül primitív valóság torzítás. A 6évesek, és a mentális betegek módszere.
2020. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
A spirituális csapdák egyik tipikus példája, ennek az olcsó 20filléres bullshitnek felülni. :) De azért jó pénzt szedtek az emberekről vele... :D
2020. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, még mindig nem ez volt a kérdés... ti amúgy minek olvassátok az ezotéria topikot, ha kurvára nem érdekel? 😅

Végre Okoskodni tudtok valahol, vagy mi?

2020. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

7


Ha szerinted az nem oké, hogy nem létező, néphülyítésre szólok, hogy hülyeség, akkor egyszerűen nem kell ide jönni. Nem 2 hete olvasok ezekről, nem 2 hete foglalkozom ilyen témákkal, nem 2 emberrel beszéltem erről, és soha de soha senkinek nem sikerültek ezek a dolgok, csak szeretnek róla az interneten okoskodni. Mikor fogjátok fel, hogy sem a spiritualitás, sem a valódi ezotéria nem arról szól, hogy mondjunk ellent a racionális világnak, és minél inkább?


Ez puszta pszichológia, és ha bután, rosszul használjátok, akkor bizony mentek a diliházba.

2020. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor én írok példákat.


Több mint egy hónapig éltem nyereményből.

Mert elhittem.

Minden nap nyertem

Hétfőtől szombatig, napi pontosan 10000 ftot.

Mar várták a lottozoba.


Bejött az akkori álmaim munkahelye.


Bejött egyszer nagyobb összeg.

Pár milka.


Ezek jutnak hirtelen eszembe.


De, amit momdogatsz magadban az történik meg.

Ez nem olyan dolog, hogy hiazel benne vagy sem, egyszerűen figyeld meg, éppen mire vagy rákattanva..

És pont az történik veled.

2020. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
Mutass már nekem légyszíves 5 egymást követő nyereményről képet :D
2020. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!