Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Regressziós hipnózis alatt...

Regressziós hipnózis alatt megélt halál és klinikai halálból visszajött emberek beszámolója alapján van a kettő közt hasonlóság?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a testen kívüli élményre, hogy felülről látja magát, az alagút, a fény, a kísérők jelenségekre.

Aki hipnózis alatt megélte a halált, tapasztalt ezek közül bármit is? És ha ezeket nem, akkor mit?


2020. júl. 31. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

A hipnózisban átélt halál és a tényleges fizikális halál között igen nagy különbség van

Ugyanis az egyikben él a tested a másikban meg átmenetileg nem

2020. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Kamu az egész.
2020. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a regressziós hipnózist a régi emlékek visszahozására alkalmazzák nem pedig azért, hogy agyhalált szimuláljanak vele
2020. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, viszont sokan beszámoltak róla, hogy hipnózis alatt átélték a halálukat, ezért jutott eszembe a kérdés.


Kezdem én is azt hinni, hogy kamu az egész. Aki átéli sem tudhatja, nem csak halucináció volt e az egész.

2020. júl. 31. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, én csak olvastam Dr Michael Newton : Lelkünk útjai --asszem ez a címe. Ez pl érdekes. 4 része van ha jól tudom.
2020. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!