Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezzel mit akar üzenni a...

Ezzel mit akar üzenni a "sors" (vagy bármi más)?

Figyelt kérdés

Volt egy munkatársam, Rolandnak hivjak (ez a kesobbiekben fontos lesz), tok joban voltunk, elerte, hogy beleszeressek (vegig volt baratnoje, amit en is tudtam), aztan amiota kilepett, nem talalkoztunk, eleinte face-en beszeltunk, de amiota elmondtam neki, hogy szeretem, lesz@r. Latta, de nem ir vissza. Aztan irtam neki azota megegyszer, arra se valaszolt.

Most jott egy uj srac (aki elotte mar dolgozott nalunk meg regebben, csak most visszajott, pont ugy, mint a szerelmem). Egy gyorsetteremrol van szo, eloszor kasszara raktak az uj fiut, de mivel meg nem volt sajatja, egy random kasszat kapott. Az ovet. Rolikent jottek be a rendelesei. Neki is van baratnoje. Es nagyon hasonlit ra kivulrol (is), egyszer azt is hittem, hogy o az. Mondta, hogy mar sokan mondtak neki, hogy tiszta Roli utanzat, szoval nem csak szerintem. Mondta, hogy az elozo munkahelyen Roland volt a beceneve... Ami durvabb, hogy belulrol is nagyon durvan ugyanolyanok. Ugyanaz a stilus, ugyanazok a poenok, ugyanazokrol a temakrol beszelnek, ugyanaz a viselkedes... Meg komolyabb dolgokrol is beszeltunk, ott is egyezik a velemenyuk kb mindenben. Sajnos meg a rossz tulajdonsagaik is megegyeznek.

Szoval itt volt az a fiu, aki elerte, hogy beleszeressek ugy, hogy nem allt szandekaban viszonozni, majd eltunt. Es most itt van a hasonmasa, aki kivul-belul tiszta o. 99%-ban ugyanolyanok. Ez valami jel akar lenni, vagy mi? Mert uzennem a "sorsnak", hogy nem tudom megfejteni.



2016. nov. 23. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek a munkatàrsak..béla is ilyen volt :( és én is egy hasommàst kaptam :( mindenbe rà emlékeztetett ezért elkezdetem megkedvelni a hasommàst :( de mindenbe a hibàt kerestem benne is..mindenbe idegesitett igy hamar vége is lett..

Nem tudom mire jo nekik ha elérik hogy megkedveld és otthagynak..én depis lettem hiztam fogytam sokszor azért kajàltam mert egyedül voltam..bàr magànyos nem vagyok mert nem vagyok teljesen egyedül de nem tudtam megfejteni ..biztos vmibe àrtottam neki és igy büntetett vagy passz..

2016. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Peig tök egyszerű. A Roli-utánzatnál nem vakít el a szerelem, és sokkal jobban látod a hibáit - az övéit és az eredetiét is. Egyszerűen segít kilábalni a csalódásból, légy hálás.:-)
2016. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a rossz tulajdonsàga??jàr erotika kiàllitásra??vagy nőzik curvàzik?
2016. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És milyen igaz az eretinél elnézed a rossz tulajdonsàgokat a klonnàl meg idegesit
2016. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as: Nem... Kibújik a felelősség alól, nem meri vállalni a tettei következményeit, és nem tudja elismerni, ha hibázik. Ezek azok a rossz tulajdonságok, ami mindkettőben megvannak. Beszélgettem az utánzattal, és mondta, hogy neki is volt már olyan, hogy beleszeretett egy lány, írt neki face-en, ő meg nem írt vissza neki... És igaza van az utolsónak, amikor ezt megtudtam, úgy elkezdett idegesíteni az ember... Csak attól félek, hogy nehogy belé is beleszeressek. :D
2016. nov. 25. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el akkor családállításra, hogy miért vonzódol ilyen rossz emberhez, és akkor elmúlik.:)
2017. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!