Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 2020 nem...

Lehetséges, hogy 2020 nem véletlen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van koronavírus, bejrúti robbanás, és még kitudja mi jön. Egyre több szerencsétlenség. Én nem vagyok hívő, de egyre jobban kezdem azt hinni hogy itt rendesen megbüntetnek minket.
2020. aug. 6. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hezbollah robbantott azért mert már ilyesztő méreteket öltött a koronavírusos megbetegedés.
2020. aug. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha rendesen meg akarnának büntetni minket, akkor mindenhol lekapcsolnák a netet és a világ nem tudna fellépni a fészbúkra meg az instára. Ez számítana büntetésnek. Amíg ide tudják posztolni az emberek a szarságaikat, addig nincs katasztrófa.
2020. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az utóbbi időben szinte minden évben van valami, amire rámondják, hogy jajistenemmindmeghalunk. Pont azért, hogy a magadfajták tudjanak min csámcsogni. Most a koronavírus azért van a szokásosnál is jobban túlhájpolva, mert ezzel az ürüggyel akarnak világgazdasági válságot csinálni. Ennyi, semmi több.
2020. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A világon semmi sem véletlen!
2020. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Véletlenek csak a nemtudóknak vannak.

A bejruti robbanás sem volt véletlen, még akkor sem, ha a szándékosságot kihagyjuk.

2020. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Srácok a kérdés trollkodásként lett közzétéve :D
2020. aug. 11. 00:07
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 ez esetben jelentelek.

Viszont: "Én nem vagyok hívő, de egyre jobban kezdem azt hinni hogy itt rendesen megbüntetnek minket."

Isten azt mondta a az özönvíz után, hogy többet nem bünteti az emberiséget.

És mielőtt még jönnének az okosok, hogy "akkor miért vannak járványok, betegségek, miért van éhezés?!", Isten nem ezzel büntet minket. Az embernek szabad akarata van. Az ember a saját akaratából döntött úgy, hogy ellenszegül Isten akaratának, amiért Isten büntetett.

2020. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!