Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ébredek fel percre...

Miért ébredek fel percre pontosan ugyan abban az időben?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó e a kategória, kiírom majd máshová is.

Az a helyzet,hogy már hosszú hónapok óta pontosan hajnali 3 óra 10 perckor spontán felébredek.az éjjeli szekrényemen elég komoly digitális óra van , a téli-nyári időzóna váltáson kívűl soha nem kell állítani.még a mellékhelységre sem kell kimennem,mégis teljes értékű az ébren létem.ránézek az órára,átfordulok a másik oldalamra, és vissza alszok.Nem különös ez hogy mindíg abban a percben ébredek fel? mi lehet ez? jelenthet ez valamit? amúgy 05.05-re van az ébresztőm beállítva, és nagyon nehezen kelek.



2020. aug. 17. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
3:10-kor vagy 3:30-kor felébredek én is, minden ok nélkül. Utálom már.
2020. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1. fiú,vagy, vagy lány? lehet, hogy egy lélek vagyunk?
2020. aug. 17. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
En detto,de en 2.10kor🙄es enis unom🙄en sokszor azt erzem hogy ilyenkor valaki figyel..csak sajna en mar tobb eve vagyok igy,igaz nem napi szinten de heti 4szer tuti
2020. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Tudomány ezt úgy magyarázza tömören ha valaki kiváncsi rá, hogy 1-1 szerv különböző időpontba indul mükődésbe és ha valami egészségügyi gond van amiről nem tudsz akkor ébreszt.
2020. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4-húha!! ezt meg kell figyelnem, át kell gondolnom!
2020. aug. 17. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom hogy mikor minek van ideje. Nézz utána
2020. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a kis szobánkban kb pontban 3-kor ébredtem fel mindíg. De úgy, hogy csak kipattant a szemem és minden elözmény nélkül szinte felriadok. Bár ilyenkor szoktak rémálmaim is lenni, vagy egyéb fa szság.

Itt a nagyszobában mióta itt alszom, ugyanúgy megvan a 3 órás ébredés, de itt van 1.15 körül is, naponta. Már én is unom! Szerintem geopatikus sugárzás, van, ami vándorol, van, ami éjjel aktívabb :/

2020. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nagyjából mindenki felébred hasonló időpontokban, nekem elég változó (ma 4:10 volt), de nem probléma. Amíg vissza tudsz aludni, addig ne foglalkozz vele.
2020. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!