Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetetett ez az álom? A...

Mi lehetetett ez az álom? A valóság: Otthon vagyok betegen legyengülve és nem tudni mi a bajom pontosan ez megijeszt. Az álom: ugyan ez. Kinyitom reggel a szemem és nem látok. A többi lent.

Figyelt kérdés

Álmomban a szobámban fekszem egyedül a lakásban(a valóságban is) kinyitom a szemem és csak a szoba falait látom ahogy rájuk süt a nap és a takaróból részleteket. De nem látom az ablakot meg az ajtót a szobán hanem helyette is csak a falakat. Próbálom ki meg be csukni a szemem, hunyorogni hátha csak nem tértem még magamhoz és azért van ez az állapot. De nem változik semmi. Megrémülök és megpróbálok mentőt hívni. Arra gondolok agyvérzésem van vagy agydaganatom azért van ez. Valahogy megtalálom a mobilom. Fél szemmel bepötyögöm a számot de más veszi fel. Könyörgök neki, hogy segíten. Elmondom mi törtenik velem de egy bunkó idős nő beszél és nem segít. Leteszem és teljes pánikban újra próbálom hívni a mentőket. De addigra már azt sem tudom biztosan mi a számuk. Ekkor a telefonomat sem látom már hiába érzem, hogy a kezemben van és tartom az orrom elé. Átlátok rajta mintha nem lenne ott. Helyette is csak a szoba falát látom. Rettenetesen félek és kétségbe vagyok esve és tehetetlen vagyok.

Ekkor felébredtem. Nagyon durva volt nem akartam pár percig elhinni, hogy csak egy álom volt. Csak akkor hittem el mikor láttam hogy jó messze van tőlem a telefonom ott ahova tettem lefekvés előtt és a híváslistában nem szerepel semmilyen telefonszám amit álmomban felhívtam. Valaki tudná ezt értelmezni? Életemben nem volt még ilyen szörnyű álmom.


2019. okt. 6. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz álom, vagy egy elcsesződött asztrálprojekcio.
2019. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az mi?
2019. okt. 6. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Asztrál projekcio az testen kívüli élmény. De van, hogy nem jutsz ki rendesen a testedből, hanem a fizikainál maradsz, de mégsem csak azzal érzékelsz...Nehéz ezt az érzést szavakkal leírni. Szóval egy ilyen köztes állapot. Elég kellemetlen tud lenni, igen. Nekem is volt már párszor részem benne. Általában ha stresszes vagyok fitikailag fáradt, viszont nem tudok mégsem rendesen, pihentetően aludni.
2019. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az elmény olyan volt mintha pszichotrillerben szerepeltem volna. Rettenetes volt. Szörnyű lesz ma ugyan abban az ágyban aludni.
2019. okt. 6. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy nagyon erős szorongásos álomkép. Mitől szorongsz, mi az amitől tulajdonképpen félsz a mindennapokban? Ezekre keresd a választ. Ha csak egyszer-egyszer van ilyen álmod nem gond, de ha sűrűn és e miatt nem tudod magad kipihenni akkor sajnos irány egy jó pszichológus...
2019. okt. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy alvásparalízis. Stressztől előjöhet. Akkor szokott mindenféle szörnyűséget behaluzni az ember.
2019. okt. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, ma nekem is kijutott hajnal tájban egy hasonló, leírom, hátha érzékeled belőle a hasonlóságot és jobban megérted, miről van szó:

Álmomban a régi munkahelyemen (szálloda) bolyongtam, nem tudni, mit kerestem ott, a lényeg az, hogy gyanúsan hangos zúgást hallottam, olyan gép zúgás vagy kocsi zúgás féle,abszolut nem illett az álomba, tehát mintha a kinti környezetből szövődött volna az álmomba (tehát mondhatni valamennyire már tudatosnak volt mondható az álmom, pontosabban, állapotom), de jellegzetes és télnyleg elég fülsüketítő és közeli ,(TK kezdetét szokta néha jelezni, csak sosem döbbenek rá időben).Hirtelen váltott is a kép. Úgy tűnt, rendesen felébredtem a szállodás álomból, és a félhomályos szobában, ha nem is élesen, mert még sötét volt, de azért láttam a takarót, butorok körvonalait, minden a valóságnak megfelelő volt. Macska bal oldalt a vállamnál aludt. Viszont a zúgást továbbra is hallottam, gondoltam, a vasútról jön. Na, ettől most nem fogok visszaaludni, mérgelődtem magamban, miközben háton feküdtem, felhúzott térddel. Nos ekkor jobb oldalrol olyan fura mocorgást, mozgást éreztem a takarón...Megijedtem. Olyan volt, mintha valaki/valami mellém férkőzött volna. Nem láttam, de határozottan érzékeltem és a macska nem lehetett, mert neki továbbra is éreztem a bal vállamon a súlyát. Aztán az a valami a bokámnál mozgolodott, majd éreztem, ahogy csúszik lassan felfelé a lábamon. Nem valami bogár méretű dologra kell gondolni, hanem mintha valakit részlegesen érzékelnék, mondjuk, nem egész testével érzem magam mellett, hanem csak a kezét, ahogy simogat, vagy helyezkedik. Bénultságot nem éreztem, nem gondolom hogy alvás paralizis volt. Éreztem, hogy beparázok és kezdek emiatt rosszul lenni, tudtam ugyanis, hogy ez nem egy sima álom és ezért ki akartam jönni belőle, nem tetszett az egész. Erélyesen rugdosni kezdtem a lábammal és kiabáltam, hogy hagyj már békén, tűnj innen!! Nos, ez vissza is hozott. Ezúttal elmúlt a nyomasztó élmény, és vége lett azonnal a zúgásnak. Viszont ugyan úgy feküdtem az ágyban, háton, felhúzott térddel, bal vállamnál az alvó macskával, ahogy az álomszerű élményben tapasztaltam. Na csak egy szokványos, nem tul kellemes jelenet a TK tapasztalataimból. Régebben voltak érdekesebbek is, kellemesebbek. De ugy látszik, 40 felett már csak ilyen ijesztgetésekre futja...

2019. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez 1000%, hogy alvásparalízis, nekem is szokott lenni, ez tipikus :) a nevével ellentétben az alvásparalízis közel sem mindenkinél okoz bénultságot, még régen ragadt rá a jelenségre ez az elnevezés, és így maradt.
2019. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja azt még hozzátenném, hogy én akkoriban, mikor ezek az élmények kezdődtek nálam, akkor nem a mobilom nyomkodtam (akkor az még nem volt), hanem a villanykapcsolót. És egy időben sehogyan sem értettem, hogy lehet az, hogy csak éjjel működnek a lámpák rosszul, hiába kapcsolom, egyik sem világít vagy ha mégis, csak pislákol, nappal viszont semmi bajuk. Másik fejtörést az ajtó okozta, hogy éjjel mindíg beszorul és alig birom résnyire nyitni. Valamint az, hogy miért nem emlékszem arra a mozzanatra sosem, hogy a villany sikertelen kapcsolgatása után visszabújok az ágyba. Tényleg megviselt mindez és egy idő után komolyan fontolgattam a pszichiátert. Végül hála a netnek találtam egy fórumot, ahol rengetegen számoltak be szórol szóra megegyező élményekről, alig tudtam elhinni, hogy ilyesmi létezik.

Mondjuk, az érintős lámpa titkára nem jöttem rá...Az a szoba túlsó végében volt, a fésülködő asztalkán. Annak nem volt kapcsolója, bárhol meg lehetett finoman érinteni, attól kapcsolt fel és a fényerősségét is lehetett érintéssel szabályozni. Nos, mielőtt lefeküdtem, azt mindig kikapcsoltam, mert zavar a fény az elalvásban. Néha mégis előfordult, hogy arra keltem, hogy világít. Más nem járkált a szobámban hogy felkapcsolja, én csak úgy tudtam volna, ha felkelek és átsétálok a szobán, de arra emlékeztem volna (sosem voltam alva járó). Légy vagy valami nem tudná bekapcsolni, azt megfigyeltem,mert azért rá kellett kicsit koppintani. És mindig olyankor történt ez, mikor valami "fura" álmom volt elötte, ami felriasztott, tehát nem kellemes. Ilyenkor ébredés után még egy ideig csukva volt a szemem de érzékeltem, a lámpa fényét és azt is, hogy a fényt időnként beárnyékolja valami, tehát mintha valaki elhúzgálná a tenyerét a szemed előtt, vagy valami árny suhanna a szobában és érzékeled csukott szemmel is, olyan látvány. Mondanom sem kell, nappal azzal a lámpával sem volt baj.

2019. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!