Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez milyen karma?

Ez milyen karma?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit jelenthet vagy miért történhet velem kb. 10 esetből 8x, hogy nem mennek simán a dolgok? Például: rendelek valamit egy facebook csoportból akkor tuti elírják a nevem és címem, így nem kapom meg a csomagot, aztán intézkedhetek. Vagy banki ügyintézés kapcsán tuti az én adataim vannak felcserélve, ami már akkor derül ki, amikor egy nagyon fontos ügyhöz kellene egy dokumentum. De pl. a múltkor az derült ki, hogy a saját lakásom címe nincs a földhivatalnál bejegyezve, úgymond címképzés alatt van a cím. Sajnos nem igazán tudom ezt mókásnak felfogni, és kezdek kikészülni a sok felesleges kör miatt, amit nekem kell megtennem mások figyelmetlensége miatt. Szóval mit jelenthet ez?
2020. aug. 18. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem karma, ez magyarország. Sok a leterhelt, unott vagy alkalmatlan munkaerő.


Néha az ember életében beugranak ilyen időszakok, nekem kb. két éve volt ilyen néhány hónapig. Zavaró tud lenni, de ha megtanulsz jól evezni a szrtengerben, akkor még mókás is tud lenni néha.


Kitartást! Nem soká vége lesz!

2020. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
A karma azaz a ok-okozati összefüggés nem ígér semmi jót... jó lehet pozitiv vagy negativ, de mivel az ok és az okozat is embereken múlik így a karma inkább egy olyan rendszer amibe ha nem csatlakozol be tudatosan és nem leszel ok vagy okozat akkor nem sok pozitivummal fog kecsektetni. Ergó ha neked kell valami akkor csinád magadnak vagy tarsd ellenőrzés felett.
2020. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Földhivatal az nem karma, az egy külön "állatfaj". Anyukám fél házrészét megörököltem, majd mikor kikértem a tulajdoni lapot egy bizonyos ügyben, az volt beírva, hogy anyja neve ismeretlen. Másik alkalommal pedig másik utca szerepelt a tulajdoni lapon, nem az, ahol a ház van. Mindkét alkalommal 6-6 ezer Forintomba került a módosítás.
2020. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!