Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik eredendően...

Szerintetek létezik eredendően balszerencsés sors? Ha igen, akkor lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyakran gondolkodom rajta, hogy miért vannak az életnek területei, amiket képtelennek érzek kijavítani.

Szerintetek lenne valami átok, balszerencse, ami ezt befolyásolná?

Ha igen, akkor lehet ellene tenni valamit?

Nagyon szeretnék tenni a dolgok javulásáért, de néha kevésnek érzem magam hozzá.



2020. aug. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, van eredendően balszerencsés sors. Szerintem úgy lehet rajta változtatni, hogy az ember idővel kiismeri önmagát, tudja, mit tesz-csinál-reagál egyes élethelyzetekben. Azzal, hogy változtat ezen, nem a megszokott módon cselekszik a jövőben, szerintem változtatni tud önmagán.
2020. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig mindenkor menj vissza ahhoz a ponthoz aminél ez elkezdődött-ott lesz a megoldás kulcsa.
2020. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, létezik, de ez nem így működik. Az életben kB. Azt csinálsz amit akarsz, és úgy elhetsz ahogy akarsz. Nincs rajtad kívül egy balszerencsés átok, amit valahogy a külvilág segítségével meg kéne oldani. Te vagy a balszerencséd. Magadon kell változtatni. A modern ezotéria tökre félreértelmez rengeteg dolgot, az egó alkot valami külső koncepciót az átok és áldásról.


Mondhatnánk, rajtam volt egy átok, én éreztem magam a világ legszerencsétlenebb embernek. Most pedig egy istennek érzem magam, és minden tökéletes. Csak fejleszd és ismerd meg magad. Ennyi dolgod van, ne keress magadon kívül megoldást.

2020. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem létezik. Ne álmodozz a sors a bolygók a lófaxa adigg irányít ameddig alsóbbrendű b vagy magánál. Irányítsd te az életed. Hallgass a szívedre és aszerint kormányoz. A szívére hallgatás nem gyengeség. És ne légy sértődékeny. Szép napot😉
2020. aug. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!