Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyenek azok az emberek,...

Milyenek azok az emberek, akik Ikrek csillagjegyben születtek? Mik jellemzőek rájuk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
kétszínűek, pletykásak, instabilak, arra mennek amerre a lapjárás viszi őket, csúnyák, csak beszélni tudnak , közönségesek, kapkodósak, szétszórtak, éles memóriával rendelkezők, széles érdeklődésüek, színesek, jó a nyelvérzékük
2010. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na akkor már a horoszkópban sem hiszek:D Nem mintha eddig hittem volna, csak gondoltam megkérdezem. Azért köszi a válaszod...
2010. aug. 5. 09:34
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
így nem lehet általánosítani. Ha ez így működne,csak 12 féle ember lenne.
2010. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Beatrix17 ***** válasza:
55%

Nő:kiszámithatatlan,erős jellem,akaratos,makacs,kitartó,nem annyira hűséges,a végletek embere,szenvedélyes-máskor unott,mindenre nyitott.

Férfi:"bocs,hogy élek"tipus,jó hallgatóság,kissé zárkozott,hűséges,megbizható,odaadó.

2010. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

hali

én ikrek fiú vagyok

intelligens, mindent ki tudok beszélni, nagyon szeretek kommunikálni, beszélni, magyarázni, mesélni

ismerkedés, barátkozás könnyen megy, az utcán i sképes avgyok egy vad idegen emberrel is simán kapcsolatba lépni

szeretek utazni, szaladgálni, soha egyhelyben nem maradok meg

alapjába véve azért kitartó, szorgalmas és hűséges tipus vagyok

az őszinteséget mindennél előrébb tartok, ha a bizalom meginog akkor képes vayok bármire hogy kiderítsem a bizalom hiányát lásd: nyomozás, kideríteni dolgokat stb...

Az őszinte emberekkel vagyok csak jóban... sok igazi baráttal rendelkezem

2010. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te kis első válaszoló :D amatőr vagy elöszőr is.Másodszor mit irkálsz olyanokat,amikrő fogalmad sincs.Harmadszor pedig,komoly gondjaid lehetnek magaddal,meg a világgal. :D

Tudod,ha másról rosszat mondasz az csak a te szegényes világodat mutatja :D vicces vagy ahogy próbálsz okoskodni,milyen is az ikrek ember.Amúgy meg már ne haragudj kérdező,de hülyeséget kérdeztél.Ha te igy fogod általánositani az embereket h te ikrek,az meg bika,és bedobozolod h az meg fog csalni a másik meg őszinte.Hát,elég szegényes életed lesz :D

2010. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
3.: egoista barom...
2010. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
bocs, a 4. az
2010. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok én csak ilyen típusú ikreket ismerek sajnos. nem mondtam hogy mind ilyen. egyébként szerintem sz.r jelentéktelen csillagjegy, le.sz.arom.
2010. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
érzelmes, őszinte, megbocsátó, sértődékeny, akaratos, irányító
2010. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!