Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak csajok! Rátok milyen...

Bak csajok! Rátok milyen tulajdonságok jellemzőek? Milyen pasival jöttök ki jól?

Figyelt kérdés
kort Írjatok, köszi
2010. máj. 4. 11:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
én nagyon erőszakos vagyok,és ha valmit a fejembe veszek az ugy van,és csak nekem van igazam:D a barátom ettől néha a falra mászik,pedig bak:) jól kijövünk,de mivel mindkettőnket ez jellemez a viták során nehezen találunk koprpmisszumot:D 17/L
2010. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
én is nagyon erőszakos vagyok. akkor ez minden bakra igaz??
2010. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Énis erőszakos vagyok, és szeretem irányittani a dolgokat.:S tartósan szeretek és utálok is egyaránt, és nem tudok engedni ha vmiről szó van (pl. 10 kor talizunk, vki aztmondja 11, nemtudok engedni a 10ből), és picit hisztis és durcás vagyok.
2010. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Makacs vagyok, es anyagias, 2 labbal allok a Foldon, nehezen mutatom ki az erzelmeimet, peszimizmusra es depressziora hajlamos vagyok. Csak azt engedem kozel magamhoz, aki bizonyitott. Vitakban kitarto vagyok es ervekkel vitatkozom nem erzelmi alapon. Akit szeretek azt nagyon, akit gyulolok, azt is. A csaladomert es a szeretteimert barmire kepes vagyok hatar nelkul, de ha egyszer valakire szandekosan megbant, vagy art nekem azert revansot veszek, szemet szemert alapon. Nem vagyok azt a megbocsato tipus. Az eszem nagyon gyorsan vag, konnyen tanulok, szeretek elbibelodni dolgokkal, orakon at ulni egy fadarab, vagy egy darab agyag felett es farigcsalni, hogy mi sul ki belole. Szivesebben dolgozom egyedul, mint csapatban. Nem szeretek kockaztatni, inkabb a kevesebbre de a biztosra megyek.Amugy 32 eves vagyok. Tobben mondtak mar, hogy nagyon tipikus bak vagyok, raadasul az aszcendensem is az.
2010. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jah, a ferjem halak, es 100 % ban kiegeszitjuk egymast.
2010. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
első vagyok. ezsembe jutott még hogy önbizalmam van talpra esett vagyok. Legnagyobb hibám hogy könnyen megkedvelem az embereket és jó véleményt alkotok mindenkiről,ami sokszor nem is valós és hátbatámad az illető. de szeretni és ragaszkodni énis és a barátom is(bak) nagyon nagyon tudunk:D
2010. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor önfejű vagyok, de segítőkész. Nem szórom el a pénzt olyan dolgokra, amik nem feltétlen szükségesek. Hamar ideges leszek, könnyen felkapom a vizet, és akkor vagy kiabálnom kell, vagy valamit összetörni. Nem azért mert törős-zúzós vagyok, hanem mert muszáj levezetnem a dühömet. Nem vagyok csöndes, és viszonylag nyitott vagyok. Ha valamit kitalálok, akkor annak úgy kell lennie, ahogy azt én akartam. Az érzelmeimet mindig kimutatom, és akit szeretek, azt szívből szeretek. Sohasem lennék olyasvalakivel, akivel csak érdekből barátkozom. Nem igazán vagyok kreatív, és nincs jó kézügyességem. Szeretek társaságban lenni. Általában jókedvű vagyok, és mindig mosolygok.

tizennégy éves lány.

2010. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

- Kitartó

- Magabiztos

- Nem szenvedek önbizalomhiányban

- Könnyen felkapom a vizet

- Céltudatos

- Társaságfüggő

- Márkafüggő

- Realista

- Sokat adok a társadalom véleményére

- Nehezen mutatom ki az érzelmeimet

- Takarékos

Kb. ezek a legfontosabbak. A barátom Kos és a legjobb barátnőm is. (:

2010. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
makacs vagyok, és elég tartózkodó.
2010. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. máj. 4. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!