Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lanyok, milyen kapcsolatotok...

Lanyok, milyen kapcsolatotok volt/van az oroszlan csillagjegyben szuletett sracokkal?

Figyelt kérdés

Irjatok meg a sajat csillajegyeteket is.

Elore koszi a valaszokat.


2010. júl. 12. 15:06
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
72%

Nekem rokoni (nem szerelmi) kapcsolatom van oroszlánnal.

Az öcsém, és az unokahúgom is oroszlán, nagyon jól kijövök velük.

Föleg az öcsémmel (nagyon jó testvérek vagyunk), nyugodt, precíz, megbízható, és szinte az összes pozitív jelzőt leírhatnám rá.


Az én csillagjegyem is oroszlán.

2010. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Én a másik szemszögből írok. Nem voltam túl szerencsés a szerelem terén egyenlőre de jól kijövök bárkivel aki nem olyan buta mint a tök. Sok lány barátom van, eddig nem volt panasz rám :). Na jó talán önfejű vagyok... egy kicsit :).
2010. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom oroszlán (3 éve), régebben is volt oroszlán pasival kapcsolatom. Néha nem egyszerűek... :) Van bennük jó adag büszkeség és uralkodni vágyás, de emellett csupa szív emberkék (legalábbis akiket én ismertem mind ilyen volt).

Én ikrek vagyok és jól kijövök velük. Bár néha túl pörgős vagyok páromnak, és kiakasztom a kitekert gondolkodás módommal, de mindig elnevetjük az ilyeneket.

Az biztos, hogy hajlamosak arra, hogy egy " Nem érdekel" kijelentéssel megpróbálják lerázni az embert, de azt meg nem szabad annyiban hagyni.

2010. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
74%

Szia!


Bak lány vagyok ikrek az ascendensem. Édesapám oroszlán, imádom, de nagyon nehezen jövünk ki. Együtt dolgozunk és rettenetes... Ő is makacs, én is :)

Amúgy "szerelem" terén is volt közöm egy oroszlánhoz, lángolva kezdődött, de hamar porrá is égett minden! Nem bánom, de egyet tudok, soha többé nem kell oroszlán pasi! :)

2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%

Anyukám pl. oroszlán, és nagyon imádom őt, ő pedig mindent megtenne, hogy boldoguljak és jól érezzem magam... időnként már szinte megható, mennyire odaadó tud lenni :) Persze, vannak rossz napjai neki is, de én még embert nem láttam, akinek ne legyenek olyanok. Mindent meg tudunk beszélni és értjük egymás humorát, de idő kellett, amíg ez a harmónia kibontakozott köztünk.


Keresztapukám szintén leó, és hát kevés hozzá hasonló poénos embert ismerek :) Gyakran önfejű, emellett néha hajlamos az agresszióra, de szintén önzetlen és nagyon jó arc :)


Egy barátnőm is e jegy szülötte, neki alig van élete az iskolán kívül, végtelenül hajtós és ambiciózus, számítani mindig lehet rá, bár a humor nem az erős oldala :) Logikusan lát mindent, az esze pedig éles, akár a borotva :)


Skorpió lány

2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
28%

én nem a csillagjegyet nézem a pasikban


22/L

2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Uccsó előtti vagyok... most kapcsolok, hogy srácokkal való viszonyt kérdeztél :D Mindegy, hátha ebből is ki tudsz mazsolázni valamit :P
2010. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
74%

én vízöntő vagyok a párom oroszlán. egy éve vagyunk együtt:D jól kijövünk, pedig a korkülönbség is elég nagy.

mi kiegészítjük egymást, amit én elvárok azt ő alapjáraton megteszi(én szeretek kapni, ő pedig adni). hamar ráveszem bármire, nem kell sokáig könyörögni:D

amúgy imádja ha körülötte forog a világ, és képes lenézni másokat, de ezt nem nyilvánítja ki. szereti a külsőségeket, és szeret főnökösködni:D

de én szeretem:D

2010. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
volt egy oroszlán pasim, nagy szerelem volt, de nem illettünk egymáshoz. ő számomra nem volt jó társ. önző, egoista, imádja, ha dícsérgetik, gondoskodnak róla, cserébe megtartja a függetlenségét és a szabadságát, ellenben a másikkal a legnagyobb szerelem közepette is kritikus. olyan, mintha utálnám, pedig dehogy, évekkel ezelőtt szakítottam vele, azóta az egyik legjobb barátom és nagyon fontos nekem, de én nem vele össze az életem, mert ahogy a dal mondja: "nem vagy való nekem"
2010. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%
utolsó, bika vagyok
2010. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!