Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen ezoteriaval, vagy...

Milyen ezoteriaval, vagy spiritualitassal foglalkozó “szakemberhez” kellene fordulnom ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Családilag folyamatosan történtek velünk a rossz dolgok. Egy napig tudnám sorolni. Olyan rossz dolgok es olyan mértékben, hogy az mar nem lehet véletlen. Ettől függetlenül en magam sohasem voltam spirituális, de ezzel együtt most mar mégis csak arra tudok gondolni, hogy létezik a balsors, talán létezhetnek átkok... nagyon kétségbe vagyok esve, azért is döntöttem el, hogy írok ide. Ha bárkinek bevált bármilyen, asztrologus, látó, akar jós, vagy bárki, megköszönném, ha leírná.
2020. aug. 23. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Rossz úton akarsz elindulni a megoldás felé és félre fogsz menni.
2020. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor oszd meg, hogy vajon mi lenne a jó út. A pszichiáter/pszichológus nem segített.
2020. aug. 23. 09:17
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Isten. Az egyedüli aki professzor ezeknek a dolgoknak a megoldásában.

De arra ne is számíts, hogy elegánsan kisétálsz egy olyan helyzetből amire családi átkot kapott a családod-generációkra menőleg.

Főleg úgy, hogy fikarcnyi megbánás nincs benned az adott dologgal kapcsolatban, hanem még inkább örülsz, hogy kárt tudtál okozni embereknek és eszed ágában nincs azt abbahagyni.


A világ összes mágusához, ezoterikusához, boszorkányához is fordulhatsz, nincs számodra egy ilyennél segítség. Pillanatnyilag lehet, hogy úgy fog tűnni, hogy "megoldódik" de amikor visszatér hatványozottan komolyan csapódik vissza, és még több kár lesz, mint ami volt.


Isten ha egy emberre/családra átkot bocsájt-az nem egy játék.


Istent becsapni nem lehet.

2020. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mikor olvastad, hogy azt írtam, hogy en tettem valamit?? Kárt okoztam embereknek? Miről beszélsz? Tudtam, hogy rossz öltem kiírni ezt a kérdést.... felejtsd is el.
2020. aug. 23. 10:01
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Paphoz,áldásért.
2020. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Kocsmába menj. Valami ütős kerítésszaggató páleszért.
2020. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha 89-ben születtél, túl a 30on, mar nem kellene egy 12 éves agyi szintjén lenned.
2020. aug. 23. 18:59
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Hűha. Mi lesz veled később, ha a teljes szókincsed felhasználod egyetlen mondatban? 😍
2020. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
És ha van családom és saját házam akkor életképtelen vagyok? Valahogy ebből a hozzászólásból is hiányzik a pozitív visszacsatolás. 😍
2020. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az ilyen falusi gyökerekre legszívesebben a teljes trash szókincsemet felhasználnám, valóban. Nincs sem családod, sem saját házad, bar a szarkazmust a hozzad hasonlók nem értik, szóval nem csodálkozom. Tudod 20 évesen meg elmegy, hogy gyakorizol vasárnap este, mint en, de 31 évesen mar biztos, hogy a gyerekszobadban fogsz megdögleni.
2020. aug. 23. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!