Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni azt amit...

Hogyan tudnám elérni azt amit szeretnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is köszi hogy időt fordítasz rám, nekem ez sokat jelent és hálás vagyok az értelmes és értékelhető válaszokért. Ha kötekedni jöttél kérlek lapozz tovább.



Szóval van egy srác aki nekem nagyon tetszik viszont nagyon messze lakik. Mindene a sportja, és ha az költözne akkor ő menne a csapat után.

Viszont én szeretném elérni/bevonzani azt hogy a csapat az fel költözzön a városomba és akkor vele együtt jönne a fiú is. (Magyarországon belül van egyébként a srác, nem egy nflről van szó)

Én hiszek a bevonzásban, szóval kérlek titeket ha tudtok valami nagyon erős és nektek bevált dolgot amivel sikerül nekem bevonzanom ezt akkor kérlek írjátok meg nekem. Nagyon de nagyon hálás lennék érte. 🤗



2020. aug. 26. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha már akkora a vonzalom, miért nem költözöl te a csapata közelébe?

Ha már akkora a vonzalom, miért nem tanulsz ki vmi sportközeli tevékenységet (masszírozás, sportpszichológia, sportszervezés)? Egy csapatnál dolgozhatnál vele.

Ha már akkora a vonzalom, tudd: a tetszés és a szerelem csak projekció. Amit olyan izginek és vonzónak tartasz benne, azt csupán rávetíted.

De hogy legyen konkrét javaslatom a problémádra: gazdagodj meg és vásárold meg a csapatát. Oda fognak költözni, ahova akarod, és a vágyott srác is a "tiéd lesz". Problem solved.

2020. aug. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
1: ez sokkal értelmesebb válasz, mint amit bárkitől kaphat. Persze ehhez rá kell ébrednie, hogy nem elég akarni valamit, tenni is kell érte. Ez a titka a "bevonzásnak".
2020. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
1-es te egy király vagy. Ennél értelmesebb és összeszedettebb választ nem fog kapni a kérdező. Felvázoltad a lehetőségeit.
2020. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre vagy a belső hangra/őrangyalodra/, arra amelyik nyugalmat add belül.. ahol nyugalom és a béke ott a helyes válasz..

2020. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!