Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mégis mi lennék? Valamilyen...

Mégis mi lennék? Valamilyen érző vagy médiumféleség? Lehet ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés
Kiskoromban éreztem a halottak fájdalmait abban a házban ahol akkoriban éltem. Most felnőttként furcsa érzéseim vannak emberekről, helyekről. A legjobb barátom öngyilkossága előtt pár nappal szintén furcsa érzés kerülgetett, amikor a közelében voltam. Nemrég tűnt csak fel, hogy mintha a nevemet súgnák halkan a fülembe.

2020. szept. 12. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Mégis mi lennék?" Öööö, ember?

"Valamilyen érző vagy médiumféleség?" Ennyi infó alapján ezt nem lehet eldönteni.

"Lehet ezt fejleszteni?" Lehet.

2020. szept. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
47%
Lehet fejleszteni, de a saját érdekedben, nem jó ötlet. A fejlődés hosszú szakaszaiban nem tudod irányítani, mit érzel, és hallasz, mit látsz magad körül. Felőrli az idegeidet, és megbetegít.
2020. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"A legjobb barátom öngyilkossága előtt pár nappal szintén furcsa érzés kerülgetett, amikor a közelében voltam."


Talán nem kellett volna idegesíteni és akkor nem lett volna öngyilkos? Lehet, hogy ezt érezted?


"Nemrég tűnt csak fel, hogy mintha a nevemet súgnák halkan a fülembe."


Keress fel egy szakembert a problémáddal, nehogy úgy végezd mint a barátod!

2020. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te médium meg látó meg egyéb kitalált hülyeség. Maximum mentális problémdád van ami miatt hangokat hallhatsz vagy csak bemagyarázod magadnak ezeket a dolgokat
2020. szept. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te nagyon gonosz ember vagy :/
2020. szept. 15. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az őszinteség nem gonoszság. Nem azért írtam hogy bántsalak hanem hogy lássad a valóságot
2020. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre es, hogy mit sug az orangyalod. Sokszor a gonosz szereti elhitetni, hogy van kulonleges kepessegunk es hogy van ilyen kepessegunk.. tedd a jot segits masoknak es imadkozz.. ahol nyugalmat talal a lelked, ott lesz a helyes valasz is.


Szep aldott vidam napot es Isten aldjon meg!

2020. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!