Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy haldokló ember a...

Ha egy haldokló ember a halott szülőjével álmodik, az azt jelenti hogy nemsoká meg fog halni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyet hallottam, többek közt a nagymamám is mondta halála előtt pár héttel, hónappal, hogy az anyukájával álmodott, hogy várja már.

2020. szept. 17. 13:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Pontosan mi a haldoklás fázisa egy súlyos betegség esetén?

Ilyen dolgokra gondolok, mint pl álmok, sok alvás, jó étvágy az utolsó napokban, jobb közérzet.

2020. szept. 17. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem ezotérikus de igen, halottakat láthat beképzelésnek. De ez nem álomban hanem ébren, szal ne magyarázd be. Utóbbi kérdéseid meg egy egészséges embert ír le és nem egy beteget. :)
2020. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
82%

Általában nem álmodnak velük, hanem ébren látják. Gyakorlatilag újraélnek régi epizódokat, vagy azt látják, hogy ott vannak a közelükben. Az utolsó időkben már nem a jelenben élnek, hanem a múlt valamilyen keverékében.

Főleg a nagybeteg haldoklók élik ezt át, ahogy a testük, és a szellemük is fokozatosan összeomlik. Ha valaki ilyesmit él át, az általában már haldoklik. Amikor elkezd elköszönni, akkor nagy eséllyel már legfeljebb csak napjai vannak hátra. Legalább is a családunkban a betegek így mentek el.

2020. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egy haldokló ember nemsokára meg fog halni.
2020. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,az utolsó pár napban reményt adhat,hogy végre eszik-iszik kicsit,mintha jobban is lenne,de ez már nem következik be,2 max.3 nap és meghal.

Lehet a halottal álmodas is egy jele,de éber állapotban is látják elhunyt hozzátartozóikat,ilyenkor bámulnak meredten vagy a plafonra vagy a szoba egy részére. Van,aki beszél is hozzájuk. Itt már nagy összeomlás van a szervezetben. A haldoklás ,betegség esetén egy kicsit hosszabb folyamat,akár 3-4 nap is lehet. Ezalatt fokozatosan épül le minden. A vége ugye a légzés-, és keringési központ leállása.

De ezek az álomképek,látomások nem hetekkel/hónapokkal korábban vannak,hanem max.5-10 nappal korábban kezdődnek. Amiről írsz,inkább jóslat.

Nekem nagyszüleim a haláluk éjszakáján mindketten megjelentek álmomban és elbucsúztak. Hugom halála előtt 3 héttel álmodtam olyat,ami jósló jellegű volt. Halála napján még a kórházban fogtam,simogattam a kezét,beszéltem hozzá,hogy meg fogsz gyógyulni,nem adhatod fel. A test és agyhullámokat mérő monitorok folyamatos érték kilengéseket mutattak. Biztam benne,hogy felépül. Hazajöttem tőle,majd d.u.5-kor elmentem tusolni,már nagyon zsongott a fejem. 2 perc forróvíz folyatás után végigfutott a hideg a testemen,tiszta libabőr lettem és elkezdtem zokogni. Kiszoltam a páromnak a tusolóból,hogy meghalt a hugom. Nem értette miért mondom,ekkor megcsörrent a telefon és apu közölte,hogy meghalt.

2020. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!