Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az inga miért nem tér ki egy...

Az inga miért nem tér ki egy halott képénél?

Figyelt kérdés
Újra szórakozok az ingával. Kinyomtatott élő személy fotójánál is kitér (ettől tör ki a frász), viszont halottnál csak ott, ahol eltemették. Ezt a papánál próbáltam ki. Viccen kívül erős személyre koncentrálásnál igen is kitér. Nálam betegség előtt 1-2 nappal megváltozott a forgása is, inkább oválisan leng, majd határozottan balról jobbra. A mai napig nem értem, hogy működik, de a forgás irány is befolyásolható. Régen alakzatokat rajzoltam, egyszerű ábrákat és lekövette. Egy részt azért is hagytam abba,mert megijedtem, másrészt senkinek nem beszéltem eddig erről, mert bolondnak néznének. Most felnőtt fejjel újra kezdtem. Érdekel megint csak szórakozás szintjén. Apám azt mondta, mikor a régi ingáját megtaláltam gyermekként a kacatban, hogy használta sokat és olyan dolgot talált, amiről soha nem mert és nem is fog beszélni (egyszer beszélt az egyik esetről, azóta nem ingázik, megtaláltak valakit ott, ahol senki nem kereste nem túl élő formában egy friss betonplacc alatt... ).
2020. márc. 6. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A felfűggesztése stabil és a gravitációs erő nem. Változik, valamint (egyéb) külső hatás nem éri az ingát, akkor nem fog kitérni az előző periódusából.
2020. márc. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél ugyanúgy jelez. Először be kell gyakorolni, mit hogyan mutat. Ehhez "kommunikálni" kell vele. Ebben így semmi ijesztő nincs, ha csakmagában használod, szellem segítsége nélkül, így csupán a tudatalattidal van kapcsolatban.
2020. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor is kezdetektől furcsa ez számomra. Tudom, hogy lehet forgatni, sőt menet közben nem egyszer sikerül a másik irányba megindítani, de csak ha az egyik kezem alatta van.
2020. márc. 6. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert te mozgatod az ingát tudat alatti apró rezdülésekkel és el akarod hinni, hogy ez tőled független esemény.

Tegyél egy próbát! Vegyél 5 kártyalapot ebből egy legyen ász, keverd meg lefordítva és nézd meg az ingád megtalálja-e az ászt. 5-ből egyszer fogja.

2020. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!