Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a tapaszta...

Mitől lehetnek ezek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Meditáció közben, akaratlanul is egy energia indul meg a gerincem aljáról felfelé. Elméletileg ezt nevezik kundalininek. Mikor az energia eléri a fejemet akkor mindig megjelenik mögöttem valamilyen "emberi alakot" öltő energia. Azt nem tudom megmagyarázni, hogy ki/mi ő, de érzem, hogy nem bánt. Ám a szokatlan tapasztalás miatt félelem fog el és mindig abbahagyom a meditációt. Nem régen ismerkedtem meg Dr Joe Dispenza munkásságával és hallottam tőle az ún. energia központok megáldása meditációról. Ez abból áll, hogy tudatosítom magamban a főbb csakrákat, majd szeretet küldök feléjük. Ezzel semmi gond nincsen, ám ha ezt éjszaka, lefekvés előtt csinálom akkor mindig borzasztó álmok gyötörnek és felriadok éjjel és érzem, hogy nem vagyok egyedül. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehet ez? Lassan már meditálni sem merek leülni. Előre is köszönöm a válaszokat!

#energia #meditáció #Kundalini #Dr Joe Dispenza #Joe Dispenza #tapasztalaat
2020. szept. 28. 07:06
 1/10 anonim válasza:
Na! Ma sem alszom.
2020. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de rengetegen azt hirdetik, hogy nem szabad élesztgetni a kundalinit, ördögi dolog.

Talán ezen a vonalon utána tudsz járni, miért ellenzik, biztosan könyv is van róla.

2020. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tudatosítani semmit. Tovább kell folytatni a légzés, és hangok figyelését. Ha bármi megjelenik, elmúlik - azt el kell engedi. Nem kell butaságokon gondolkodni ;)
2020. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem épp tulpát készítesz olyankor.
2020. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:

Biztos, hogy nem a kundalini az, ha az spontán feljut a fejtetőre, vagy csak elindul, teljesen más tünetei vannak.

Nézz utána a chi-kung kis égi körforgásának. Ebben a gerinced mentén felszálló energiát visszaengeded a hasadba, amint eléri a fejtetőt, és a homlokot. Ez megakadályozza, hogy túl sok energia halmozódjon fel azokon a helyeken, amik a szellemi érzékelést kiterjesztenék.

Hogy mi az, amit magad mögött észlelsz, azt nehéz megmondani, mert túl sok dolog lehet, de ha nem hagyod, hogy az érzékeid túlzottan kitáguljanak, és kifelé forduljanak, akkor a tapasztalásnak is el kell maradnia. Ha nem halmozod fel a fejedben az energiát, hanem visszaengeded a hasba, akkor az érzékeid magadon belül maradnak, és nem csúsznak ki az irányításod alól.

A csakrás meditációt pedig egyértelműen abba kellene hagynod, mert ha rémálmokat okoz, akkor olyan dolgokba piszkálsz bele vele, amikbe nem kellene.

2020. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamilyen vágyképet készítesz,esetleg egy archetípus ami a gyökércsakrádhoz kapcsolódik ezért érzed emberinek.A kundalininek bármelyik csakrából teremtesz vele megvan aza tulajdonsága,hogy olyan tudatalatti képeket is alkot amivel nem akarsz szembesülni (hátad mögött)..és éppen ott van amelyik szinten a tudatosságod,lehet,ho ez a gyökér..nem kéne ébresztgetni ha nem állsz készen..
2020. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hálás köazönet mindenkinek a válasszokért!!!
2020. okt. 1. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsikém nincs mitől félned. Az az alak a védőangyalod, segítőd, felsőbb éned, ahogy tetszik. Akinek része vagy, jelenleg emberi megtestesülésben. Köszöntsd Őt, mondd el

Neki, hogy egyek vagytok. Kérdezd meg, hogy mi az amit tudnod kell. Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra. A csakra meditációval meg tudatalatti negatív lerakódásokat szabadítasz fel, amit álmok formájában dolgozol fel azután. Ha úgy érzed, hogy sok egy időre szüneteltetsd. Addig csinálj másfajta meditációt.

2020. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm az utolsó válaszolónak! Nagyon sokat könnyített a szívemen! Köszönöm! :)
2020. nov. 5. 08:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!