Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az angyalok létezésével...

Az angyalok létezésével kapcsolatban szkeptikus vagyok. Valóban léteznek?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszoljanak, akiknek konkrét gyakorlati tapasztalata van és meg tud győzni hogy valóban léteznek angyalok.



lucky888



2020. okt. 20. 08:01
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

Bizony léteznek!

Szentül hiszem, hogy a nagymamám a védőangyalom!

Az angyalok számokkal, apróbb jelekkel próbálnak velünk kommunikálni. Mielőtt egy tragédia következett be az életünkben, folyamatosan pontban ugyanakkor ébredtem fel, mégpedig 3:33-kor. Mindenhol 333,666 és 888 számkombinációkat láttam. (rendszámtábla, óra, valaminek az ára stb). Apróbb jel volt nálunk a fekete lepke, de van ahol tollpihékkel jeleznek, felhők rajzolatával, reklámokkal, illatokkal, fényekkel meg ilyesmivel. És ilyenkor nagyon erősen a megérzéseidre kell hagyatkozni, pláne ha valamilyen eldöntendő kérdés áll előtted az életed azon szakaszában, amelyben ezek a megmagyarázhatatlan jelek jönnek. Nem kell elhinnie senkinek, hiszen én sem hittem el, amíg velem nem történt meg. És vagyunk ezzel így még nagyon nagyon sokan.

2021. márc. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!