Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki látja a növények auráját,...

Aki látja a növények auráját, írjon?! Például a csalánnak milyen színűek az aurarétegei?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Zöld.
2020. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Direkt kértem, hogy olyan írjon, aki látja.
2020. okt. 20. 16:40
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
És honnan vetted, hogy én nem látom?
2020. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Grimfox ***** válasza:
90%
Csak az első réteget látom, amit ha akar, mindenki láthat. Vagy átlátszó, hőlencse szerű rétegnek tűnik, vagy fehéres párának, néha, ha elég jó passzban vagyok, akkor kékes, vagy sárgás. A növényeknek nem túl színes az aurája, viszont az első réteg olyan kiterjedt tud lenni, hogy messzebb kell állni, hogy látható legyen. Ha csak pár méterre állsz, még bőven benne vagy, és nem biztos, hogy látod. Ha sok növény van egymás mellett, az egész olyan tud lenni, mintha valami halvány pára venne körül mindent. A csalán sem kivétel ez alól. Elég szívós, és életerős növény, nem is beszélve arról, hogy évelő, ezért folyamatosan halmozódik fel az életereje. Olyat tudok elképzelni, hogy akkor megváltozik az aura színe, ha valami épp eszi a növényt, vagy beteg/legyomirtózták. Hiába növény, a stresszhatást az is regisztrálja.
2020. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Ti amúgy mitől hallucináltok?
2020. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Köszi, a többi réteg érdekel! Ismersz valakit, aki látja a többi réteget is?
2020. okt. 20. 16:59
 7/18 A kérdező kommentje:
3. Ha látod, akkor írd meg a többi réteg színét is.
2020. okt. 20. 17:06
 8/18 Grimfox ***** válasza:

Nem látom, de érzékelni érzékelem. (tapintással) Egy egészséges növénynek az asztrális aurája kisebb, mint az éteri, és nagyjából hasonló színei vannak, mint az éterinek, csak élénkebbek. Nincs olyan vegyes, állandóan változó aurája, mint az állati élet képviselőinek, vagy éppen az embernek. Mentális aurája szinte nincs is, jobban mondva más növényekkel, amikkel összeköttetésben áll, osztozik ezen, amolyan kollektív elme szintjén. Az ember esetén is majdnem színtelen a mentális aura, csak rövid felvillanásokkal, és élénk, de átlátszó színekkel. És itt egy olyan fajról van szó, amiről úgy tudjuk, a legtöbbet gondolkodik a földön. A növény "gondolati élete" teljesen más, önállóan elhanyagolható, ez az aurarétege önmagában színtelen.

Hogy különleges helyzetben milyen színű egy növény aurája, azt nehéz megmondani, mert más ritmusban változik mindene egy növénynek. Valószínűleg képes félni, és valamiféle örömöt érezni, ezért sárga, és szürke biztos előfordul az aurájában, de alap esetben inkább a tiszta kisugárzott életerő határozza meg az összes szintet. Ami fehérhez közelítő kék, vagy fehérhez közelítő sárga.

Ha nem látod, de tudod tapintani az aura rétegeit, akkor a fejedben képes vagy színeket rendelni az információhoz. Eddig nem találkoztam olyannal, aki ne tudta volna tapintani az aurát, még szkeptikusokkal is kipróbáltam. Próbáld meg előbb a sajátodat, aztán növényekét. Ha csukott szemmel csinálod, és nem csak a meglétét próbálod érezni az aurának, hanem a jellegét is, akkor az elméd magától színeket fog hozzá rendelni. Ha valamiért mégsem, akkor érzeteket.

Csalán esetén sárgásra számíts, erősebb fénnyel a szár, és a levélerezet környékén. A növény érzelmi aurája nem tojás alakú, az éteri viszont sok esetben igen. Mindkettőben a sárgát várd dominánsnak szerintem.

2020. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8. Köszi, ez érdekes, de szeretném, ha olyan is írna, aki látja a színeit.


Még más növények is érdekelnek, például a körömvirág, aranyvesszőfű, bíbor kasvirág.

2020. okt. 20. 17:32
 10/18 Grimfox ***** válasza:
Konkrétan az érdekel, hogy a gyógynövények gyógyhatása kihatással van e az aurájuk színére?
2020. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!