Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok magatokat...

Nem gondoljátok magatokat ostobának amiért hisztek minden nyilvánvaloan és bizonyíthatóan alaptalanul kitalált dologban?

Figyelt kérdés

Pl.: agykontroll, mágia, jóslás, horoszkópok, aura és csakra dolgok, stb... természet feletti dolgok ami az ezo témában van

(alienek kivételével mert bizonyítottan léteznek)


Sose gondoltatok bele hogy ostobaság és időpazarlás ezekkel foglalkozni?


2020. okt. 22. 00:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Van akinek a személyiségéhez tartozik. Meg vannak megélhetési bűnözők is. Amíg tudja, hogy csak szerepjáték és nem közveszélyes, addig az ő dolga....
2020. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
A megélhetési bűnözőket tisztelem emiatt, míg a valóban hívőket egyáltalán nem. Az előbbi okos, az utóbbi buta. Teljesen egyetértek veled, viszont a földönkívüli létforma nem bizonyított, csak valószínűsíthető.
2020. okt. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha a vallásosok nem találják magukat ostobának, akkor az ezósok miért találnák?
2020. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Nana, csak óvatosan. Még csak kapargatjuk a felszínt, mondhatni konkrétan semmit nem tudunk, nem tudhatod miről derül ki később, hogy amúgy valós dolgokon alapul, talán még igaz is.

Félreértés ne essék, jelenleg én is úgy vélem, hogy ezek nem létező dolgok, csak én nem zárkózok el teljesen a témától, hanem próbálok nyitott maradni és ha úgy alakul beismerni, hogy tévedtem.

2020. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
83%
Ugyanbár nem hiszek a tudományban, de hiszek abban, hogy ha belenézel a tükörben, láthatsz egy nagyon ostoba embert!
2020. okt. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem érzed magad ostobának amiért hiszel a földönkívüliekben? Mágiával, jóslással, szellemekkel volt már bizonyíthatóan dolgom, ufót sose láttam még, a kamu netes felvételeket leszámítva.
2020. okt. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha a vallásban lehet hinni, akkor a horoszkópban. Részemről semmivel nem nagyobb hülyeség az, hogy csillagok befolyásolják az életed, mint az, hogy egy szakállas fehér hálóinges hapsi az égből.
2020. okt. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Én csak anyit tennék hozzá, hogy a hülye nem tudja, hogy hülye. De tőled mi ez a kérdés hmmm?
2020. okt. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Nos, az átlagnál intelligensebbnek tartom magam, mert nem korlátozom le a világ megismerésének lehetőségét az anyag szintjére, viszont, nem is veszek készpénznek bármiféle ellenőrizetlen információt.


Nyitott vagyok minden megtapasztalással szemben és eme nyitottság okán észre is veszem, ha egy mintázat többször ismétlődik az életemben. Ezek után már tényként kezelem a dolgot és tudom, hogy az a valami létezik, nem pedig csak vakon hiszek benne.


Ilyesfajta tényként élem meg azt, hogy létezik szellemvilág, angyalok, szellemi vezetők, stb. Természetesen azzal is tisztában vagyok, hogy ezek az én megtapasztalásaim, így csak számomra evidenciák, másoknak talán semmit sem jelentenek.

2020. okt. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

ezen belül is megvannak a rétegek, van aki ebben nőtt fel.

Van aki szűr, hisz de nem eszik meg mindent amit elraknak. (az itt már gyakran szkeptikus...)

van aki félelemből, (összeesküvés; világvége; Ufo)

s van aki mindent benyel...

na meg persze az ateisták, materialisták


ez olyan mintha elmennél egy országba és ott ennék melletted a rovart (mondjuk egy tál sült szöcskét), te ostobának nézed őket, ők pedig téged.


azért mert te másban hiszel, nem feltétlen vagy több és okosabb, mert te "tudod", nincs ok fölényeskedni.

Mondjuk aki a matériát tagadja ott tényleg bajok lehetnek....

De azon felül ami többnyire hit és neveltetés alapú. Mármint valszeg csak a felszínt kapargatjuk.

én pont az ellenkezője vagyok a #4-nek, én van amiben hiszek, de nem zárkózom el attól, hogy tévedek.

2020. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!