Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok magatokat...

Nem gondoljátok magatokat ostobának amiért hisztek minden nyilvánvaloan és bizonyíthatóan alaptalanul kitalált dologban?

Figyelt kérdés

Pl.: agykontroll, mágia, jóslás, horoszkópok, aura és csakra dolgok, stb... természet feletti dolgok ami az ezo témában van

(alienek kivételével mert bizonyítottan léteznek)


Sose gondoltatok bele hogy ostobaság és időpazarlás ezekkel foglalkozni?


2020. okt. 22. 00:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Srácok, még jó, hogy a személyes tapasztalat nem minősül objektív bizonyítéknak. Én is hallucináltam már, de pontosan tudom, hogy nem volt valódi.
2020. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

A vallást direkt hagytam ki, mert hiába kitaláció, de legalább (legalábbis több pozitív mint negatív) haszna van.

A vallás tudna jól működni, csak az emberek többségében buták hozzá. A horoszkópról és az aura meg mágia dolgokról ez sajnos nem mondható el...


Te pedig nem tapasztaltad meg ezeket a dolgokat, esetleg bemesélted magadnak, mert hinni akar benne.


Alienek pedig egyértelműen léteznek erről nincs értelme vitatkozni

2020. okt. 22. 13:41
 13/25 anonim ***** válasza:

#11 Egyikünk sem képes objektíven szemlélni a világot úgy, ahogy az van. Mindenki érzékelése torzít egy kicsit, mindenki másképp éli meg az eseményeket, ennél fogva pedig erős azt mondani, hogy haluzott valaki, mikor megélt egy különös eseményt. Előfordulhat, persze, de nem feltétlen ez az általános.

Mondom ezt úgy, hogy már-már robotias szinten próbálok objektív maradni szinte mindig (volt, hogy le robotoztak már), de még azért én is beismerem, hogy ez lehetetlen.

2020. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, mivel én már láttam 'szellemet', viszont amikor megérintettem, egyből eltűnt. Az agy ilyenkor javítja a hibát, ami a hallucinációt okozta, ez történik pl. akkor, amikor felkapcsoljuk a lámpát és a paranormális jelenség eltűnik. Anyámnak szintén ilyesmi volt, érdekes módon ő is tudta, hogy nem valóságos, majd szintén egyből eltűnt és sosem látta többé. Persze az átlagos ember megijed az ilyen események történésekor, ami csak rátesz egy lapáttal a képzelgésre.
2020. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"A horoszkópról és az aura meg mágia dolgokról ez sajnos nem mondható el..."


Ki vagy te, hogy ezt eldöntsd? Lehet valaki számára a horoszkópnak van haszna és a vallás egy haszontalan fos.

2020. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, a mágia pont annyira létezik, mint az ufók, erről nincs értelme vitatkozni. Lehet azt gondolod léteznek, mert bemesélted magadnak, de nincsennek.
2020. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%
XD
2020. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Mutass már nekem egy alien-t, hadd higgyek benne.

2020. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18: Orbán Viktor.
2020. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
18, itt vagyok, higgy bennem
2020. okt. 22. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!