Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fagynak le a kezemben...

Miért fagynak le a kezemben az elektronikai készülékek használat közben, amikor ideges vagyok?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom milyen kategóriába tegyem a kérdést, de energiával kapcsolatos talán.

A jelenségre nem tudok magyarázatot adni, de rendszeresen megtörténik.

Mindig, amikor ideges vagyok brutálisan lefagy a régi telefonom. (Samsung note 3 light)

Egyébként mindig jól működik, csak akkor fagy le, ha ideges vagyok, pedig nagyon ügyelek arra, hogy ne kapkodva nyomkodjam, csak normálisan használom/nám, azonban mindig lefagy. Ugyanez a helyzet a GPS/autórádióval, amikor zenét szeretnék hallgatni. Mindig jól működik, amennyiben nem vagyok ideges. Akkor kikapcsol, lefagy, akadoznak a számok. A számítógép szintén lefagy. A régebbi gépem állandóan, a mostani új Lenovo már nem annyira. Az új Iphonomnál is észrevettem ezt, pedig azt hittem egy ilyen drága, profi telónál már nem lesz ilyen probléma. Igaz csak 1-1 mp-re fagy és csak ha ideges vagyok, nem 5percekre , mint a másik. A headphone szintén recseg, lekapcsol, használhatatlan , de csak mikor frusztráltan próbálom használni. Egyébként 100e-ért elvárható, hogy működjön, de nem. Ilyenkor nem. Idegesen gyilkolom az elektronikát valahogy.


Az a kérdésem, hogy ez hogy lehetséges? Miért?

Létezik, hogy az energiáim ...”elszabadulnak” ilyenkor?


(Tisztában vagyok vele, hogy ezt a labdát szinte muszáj lecsapniuk a trolloknak, de jó lenne, ha nem full off lenne csak a kérdésem alatt, mert komolyan érdekel )



#energia #paranormális #anomália #Elektronikai anomália
2020. nov. 2. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fordítva van, ha lefagy, utána leszek ideges.
2020. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

nem bírja a szorongatod idegből.

meg ha kijelzőt egyszerre sok helyen fogod meg, akkor nem tudja mit akarsz

2020. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Pl az autórádiót hogyan fognám meg? Az is úgy lefagy, hogy újra kell indítani.

Btw nem idegből fogom a telefont 🙂🙂🙂🙂

2020. nov. 2. 15:24
 4/11 Grimfox ***** válasza:

Ez sokakkal van így. A gyakoriság változik, az intenzitás is, de sok ember tapasztal ilyet. Általában a parapszichológia kategóriába sorolják, és önkéntelen pszichokinézis, vagy a test elektromágneses mezejének változása a két leggyakoribb feltevés a kiváltó okra. A kettő egyszerre sem kizárható.

Ez a jelenség azt mutatja, hogy a felgyűlt feszültség nem tud hová távozni belőled, így felgyűlik, és ilyen formában "sül ki". Ez nem egy egészséges dolog, mert a felgyűlt feszültség előbb, vagy utóbb pszichés, és fizikai betegségeket is fog okozni. Főleg olyan személyeknél, akiknél ilyen jelenségek gyakran előfordulnak. Legalább egy relaxációs technikát el kéne sajátítanod olyan szinten, hogy bármikor könnyen használhasd, és levezethesd a feszültséget, még mielőtt elkezdődnének a zavaró jelenségek. Érdemes megelőzni a pszichés, és testi tünetek jelentkezését, mert ha jelentkeznek, főleg pszichés esetben, akkor már nem lehet őket végleg meggyógyítani. Ha érdekel, tudok javasolni relaxációs, és stresszlevezető módszereket, ha kell könyvvel együtt, amiből megtanulhatod.

2020. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Régebben nálam is voltak ilyenek. Ez egy valós anomália.
2020. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es válaszíró jól leírta.

Minden embernek van valamennyi pszichokinetikus energiája.

nagyobb energiájú tevékenységeknél ami kifejezetten stresszel jár vagy idegfeszültséget okoz a testben lévő ionok eletrolitok okozhatnak olyan fajta elváltozást vagy kivetülést a környezetre a mágneses rezonancia alapján ami ezt a jelenséget váltja ki élőben.

sokan írtak erről könyveket pár szóban nehéz elmagyarázni.

Nálam is sokszor előfordult sokmindent tudsz így befolyásolni akikben ezek a kis energiaváltozások létrejönnek nagyobb gyakorlással maguk is meglepődnének mit tudnának elérni.

2020. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én önkéntelenül össze-vissza nyomkodom a telefont, ha ideges vagyok. A múltkor 3x kellett nekifutnom egy sima vonatjegyvásárlásnak. Az agyam gyorsabb lesz, a várakozás hosszabbnak tűnik, és abban a pár tizedmásodpercben, míg várni kéne a készülék reakciójára, már nyomom újra, amit szerenék. Nem csoda, ha lefagy. Az érintőképernyőnek még pluszban betesz, hogy ilyenkor izzad a kezem.


A gépemben meg kevés a memória, és ha ideges vagyok, hajlamos vagyok mindent egyszerre csinálni, túl sok tabot nyitni meg a böngészőben. Aztán csodálkozom, hogy lehal.

2020. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valós jelenség, de ne ijedj meg tőle. Nálam a villanykapcsoló olyan, hogy lehet változtatni a fényerosseget is, ha ideges vagyok, akkor világosabb lesz a szoba. Ebből tudom, hogy most aztán mélyeket kell lélegeznem...
2020. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Grimfox ***** válasza:
Engem egy régi jóbarátom nem engedett közel a gépéhez, amikor dvd-t akart írni, mert nemhogy az írás nem kezdődött el, de még a program sem futott rendesen. A rutin úgy nézett ki, hogy íráskor, telepítésnél, és hasonlóknál közölte, hogy majd hozzákezd, ha odébb mentem. Kellemetlenebb volt az az időszak, amikor minden megrázott, amihez hozzáértem. A minden alatt tényleg mindent kell érteni. A számítógép műanyag előlapja, a kirakatüveg, a polcrendszer(bár az fémvázas volt, azt még megértem), és így tovább. Szerintem az emberek minimum felének van olyan időszak az életében, amikor ilyesmi történik körülöttük viszonylag gyakran.
2020. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert szétmennek az elektronikai alkatrészek benne, ahogy földhöz vágod idegedben
2020. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!