Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akinek jelenlétében minden...

Akinek jelenlétében minden rosszul/bénán sül el, az lehet jelzés h kerüljem az illetőt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Vagy egy jelzés, hogy próbálj rajta segíteni és legyél a támasza, biztasd.
2020. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Grimfox ***** válasza:
Aki körül minden balul sül el, annak a viselkedésében, tudattalan döntéshozásában van egy, vagy több súlyos zavar. Amíg ő maga nem érti ezt meg, és próbál rajta változtatni, addig nem lehet neki segíteni, nem fog változni, és a körülötte lévőknek is nehézséget fog okozni. Ettől függetlenül egy ilyen embert elkerülni csak ezért nem feltétlen szükséges. Ettől még lehet jó ember, még ha "szerencsétlen" is. Abban lehet neki segíteni, rávezetéssel, hogy a döntései mögött álló szokások, és gondolatok okozzák a sikertelenséget. Azt is érdemes megértetni vele, persze ezt is rávezető módszerrel, hogy ez nem az ő hibája, az viszont igen, ha nem tesz ellene.
2020. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem nekem származik károm. Pl megyek hozzá és lerobban az autóm. Nem is egyszer. Ilyen és ehhez hasonló ritkaságok.
2020. nov. 3. 18:19
 4/15 Grimfox ***** válasza:
Az teljesen más téma. De ha ő maga nincs jelen minden eseménynél, akkor az azt jelenti, hogy nem feltétlen vele van a gond.
2020. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Basszus. A kocsis példa épp egyedüli. A többinél mind vele vagyok. Már kísérteties.
2020. nov. 3. 19:28
 6/15 Grimfox ***** válasza:
Ebben az esetben előfordulhat, hogy nem ő a közvetlen okozója a problémáknak, csak szoros kapcsolat van köztük. Ha mondanál úgy 5-6 eltérő példát, milyen jelenségeket tapasztaltál, akkor lehetne pontosabbat is mondani a dologról.
2020. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert negatív a kisugárzása vagy átok ül rajta.
2020. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom olyan 5éve..

3hónapon keresztül bármihez nyúltam eltört. Leesett, szétesett, elhajlott,elromlott. Egyszerüen a főnököm is megjegyezte már,hogy menjek el cigány asszonyhoz. Mert biztos átok ül rajtam. Utána valahogy lassan minden rendbe jött.

2020. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Grimfox ***** válasza:

8, az nem átok volt. Csak egy nagyon stresszes időszak, és a pszichéd találkozása nem túl szerencsés végkimenetellel.


7, nem biztos, hogy a szóban forgó illető kisugárzásával van a baj. Ugyan egy esetet jegyzett csak meg a kérdező, de a jelenléte nélkül is kialakulhatnak esetek, ami jelentheti, hogy a kérdező okozza a jelenségeket, de csak akkor, ha az említett személy is érintett az ügyben.

2020. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pl a jelenlétekor összecsapott a kocsi sárral. Vagy összekevertem egy szót. Vagy rosszul adtam visstajárót. Egyik se vall rám! Nem tetszik, nekem van pasim, meg amúgy is ez egy 50 éves idősebb férfi.
2020. nov. 4. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!