Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magyarázzátok el, kérlek: mi...

Magyarázzátok el, kérlek: mi az, hogy "óm" jelű beavatott? Mi a jele és hol található (melyik csakrában)?

Figyelt kérdés
A XXI. században ki óm jelű beavatott?

2016. júl. 11. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Az "óm" jelű beavatottak az ellenállás tagjai. Jele: Ω, és rendszerint az áramkör-csakrában találhatók.
2016. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vicces. De én tényleg választ várok. Ha a humor kategóriában tenném fel a kérdésemet, akkor ezoterikus választ kapnék? Nem hiszem. Mi a megoldás?
2016. júl. 11. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Harmadik szem vagy homlok csakra.

2016. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon érdekes, hogy neked ez jutott eszedbe. Az Aum szimbólumról már hallottam, de azt hittem, hogy valami másról lehet szó az "óm" esetében.


Neten ilyeneket találtam:


Pl:

"Az előbbiekben fizikailag érzékelhető külső jegyekről tettünk említést. Ám akkor úgy illő, hogy egy a hétköznapi emberek számára kevésbé érzékelhető jelről is beszéljünk, s ez az a bizonyos Óm-jelzés, melyet az Arvisurák oly sokszor megemlítenek.


A beavatottak, azaz a 4 mikronos nagylelkek bírnak egy bizonyos isteni eredetű lélekrésszel, ami által különleges, paraképességekkel rendelkeznek. Ezt az égi eredetű lelket csak a sámánok és beavatottak képesek látni, illetve érzékelni, méghozzá oly módon, hogy egy lilás, ködszerű háttérben egy fényes kereszt alakot látnak a homlokukon. Ez nevezik Óm-jelzésnek."


"Az Arvisurában is több helyen, több beavatott születéséről följegyezték azt, hogy foggal született, így pl. amikor egy Szente nevű fejedelemasszony világra hozza a beavatott Óm-jelzéssel született kislányát, Sikilát, róla is lejegyzik, hogy foggal született. Sikila a korának legmagasabb, 24 karátos beavatottja volt, akit születésekor Kaltes asszonynak ajánlottak föl. Márpedig akárkit nem lehet ilyen magas szintű entitásnak felajánlani, csak azt, aki bír azokkal a bizonyos képességekkel, ami a kapcsolattartáshoz szükséges."


Ahogy látod, itt keresztről írnak - emiatt nem értettem, hogy az miért "óm"? Elképzelhető az, hogy úgy van, ahogy írtad és az aum szótagra gondoltak!


Várom véleményedet - ha van! :-)


Az is érdekel, hogy a kereszt szimbólum biztosan a homlokon van-e ilyen esetekben, illetve, ha valaki látja, nagyon örülnék, ha írna! :-)

2016. júl. 11. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát erről én még nem hallottam / olvastam, pedig itt van az Arvisura itt van a polcon :)

Nem értem pontosan, hogy miről írnak, mert amit én érzékelek / tapasztalok, azt szerintem bárki láthatja, aki elég mélyen elmerül a spirituális világban.

Nem zárom ki természetesen a beavatottak vagy kiválasztottak létezését sem, mert mivel a szellemi fejlődés abszolút végtelen, így nyilvánvalóan vannak olyanok, akik előrébb járnak, míg mások meg hátrébb.

Látok én is dolgokat néha, leggyakrabban a jövőt, de van, akinek a Lelkét is látom, ám nem láttam keresztet a homlokán még sosem :)

2016. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem olvastam az Arvisurát én sem, csak a neten nézelődtem.


Megtennéd, hogy belelapozol a könyvedbe - hátha megtalálod ezt az "óm" témát?


A jövő és Lélek látásoddal kapcsolatban szívesen olvasnék bővebben, ha írnál (akár privát üzenetben). Aurát látsz?

Hogy kell érteni, hogy látod a Lelket? Az aurát? Vagy azok különböző dolgok?

2016. júl. 11. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Belelapoztam, de mivel 1000+ oldalas (2 kötetben), ebbe most nem kezdenék bele :)

Írok egy pár szót priviben is, de talán inkább majd holnap folytassuk, késő van már :)

2016. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, persze, amikor ráérsz. Bármikor írhatsz, amikor van kedved.


Köszi, hogy belelapoztál - igen, azt tudom, hogy igencsak terjedelmes mű! :-)

2016. júl. 11. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, Franz Bardon- Az igazi beavatás útja könyvben láttam ezt a kifejezést.

Ebből az "Aum"-ból ered minden.

Meg is van:

[link]

Ebből eredően, gondolom a 3.-dik szemhez van köze.

2016. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!