Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A hóesés valamilyen égi...

A hóesés valamilyen égi jelzés lehetett? Mit szóltatok mikor szembesültetek vele?

Figyelt kérdés
Én nagyon ledöbbentem amikor megláttam múlt héten.... Másnap még tök jó tavaszias időjárás, napsütés. Reggel felkelek, és mivel süt a nap még csak rossz időre se szánítok... Háttal állok az ablaknak, gondoltam megfordulok hogy kinézzek. és: Kb egy "azanyja úr istenit" jött ki a számon. Hatalmas, vastag hó borított mindent. Az ereszen fél méteres jégcsapok lógtak.
2013. márc. 18. 19:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ezt csak álmodtam? x'D Nem vagyok világvége fan, de akkor komolyan eszembe jutott a világ vége. Ezért kérdezem.
2013. márc. 18. 19:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Megkettyósult az időjárás, régen is volt ilyen, bár mostanság az a fura, nagy és hirtelen a váltás, egyszer meglepően meleg, aztán k...va hideg.
2013. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit szóltam? Én konkrétan hangosan kurv@anyáztam egyet.
2013. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Igen ez előfordul, de azért nem ilyen mértékben pl Debrecen környékén híresek a tavaszi 'bolond' havak..

Inkább az az érdekes hogy az utóbbi években mindig vmi nemzeti ünnepen történik valami pl a villám az augusztusi ünnepségen, vagy előtte földrengés

Na de erről a havazásról van ám konkrét vélemény nem csak médiumoktól konkrétan az hogy Mihály arkangyal fehér seregét küldte ide hogy megakadályozzon egy újabb forradalmat. Elvileg akartak vmi hasonlót kirobbantani mint 2006-ban (arról is kiderült azóta hogy provokátorok robbantották ki, és a rendőröket meg uszították a magyarok ellen)

A másik célja pedig az is lehetett hogy bizonyítsák a magyarok hogy összetartásra tényleg képesek a bajban. Ez sikerült, nagyon megható történetek születtek. Mert amíg Orbán a tv-ben bejelentette hogy minden rendben és mindenki megmenekült aztán elment szépen vacsorázni addig több ezren fagyoskodtak akár napokig és a környéken lakók vitték az ételt, nagyon sok önkéntes segített és volt összefogás.

2013. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 x) ***** válasza:
Szerintem nem kell semmit belemagyarázni, sokszor történt már ilyen. Főleg hogy nagyon enyhe volt most a tél, valahogy csak be kellett pótolni. De a nemzeti összefogásos dolog tulajdonképpen nem rossz magyarázat :)
2013. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt a hóesést a dalekok okozták az időjárás manipuláló gépükkel. Dalek Traak vezetésével hamarosan átveszik az irányítást az emberek felett is.
2013. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
FRONT!
2013. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi a fene van ezzel a sok hóeséses kérdéssel?


A hó néha éjjel esik, tudod, és ilyenkor reggelente az emberek hajlamosak meglepődni, hogy "Jé, minden havas!".


Mi ebben olyan különleges? Miért kell egy szerencsétlen hóesésbe rögtön belemagyarázni a varázslást?

2013. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egészen pontosan ezt:

Jé, esik a hó!

Picit később: A ***** életbe, ebből az anorexiás Veronika megint reptoidinváziót fog vizionálni.

2013. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt a havat én rendeltem meg a szülinapomra.
2013. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!