Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kerültél már olyan élethelyzet...

Kerültél már olyan élethelyzetbe hogy azt érezted jobb lenne meghalni? Ha igen, mi volt az és hogy sikerült ezt feldolgoznod magadban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 15:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Igen, voltam ilyen helyzetben - egyedül maradtam, a párom is elhagyott, a családom is, a munkahelyem megszünt és egyetlen igazi barátom sem volt, mindegyik elkerült amiatt, hogy nehéz helyzetbe kerültem -, gyakorlatilag csak egy egy feltétel volt, ami ha nem teljesül, akkor tényleg meghaltam volna.


Mivel mégis teljesült, amire gondoltam, ezért nem tettem meg, viszont ebböl következöen kénytelen voltam újragondolni a helyzetemet, és általakítani az életemet.

2020. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ez sose lenne jó opció.
2020. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Igen, most vagyok ott.

Hogy labalok ki belőle,azt nem tudom.

2020. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Én is úgy látom most, hogy jobb lenne, ha vége lenne.


3 ok tart itt: 1, anyukám nagyon összetörne, és nem akarom, hogy miattam baja legyen. De ha most rámnéz, az is csak fájdalommal jár neki, mert nem tud segíteni és ez bántja.


2, Sokba kerülne a felmerülő "ügyintézés".


3, cserbenhagynám a kutyámat.

2020. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
4 mi a baj?
2020. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Röviden, elszúrtam egy csomó dolgot, így nemhogy előrébb nem jutottam az utóbbi években, hanem inkább csak elpazaroltam egy csomó időt, energiát. És most ennek a levét iszom, valamint nem tudom, mihez kezdjek.
2020. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Az biztos hogyha az emberben a kilátástalanság, reményvesztettség lesz úrrá akkor nehéz pozitívan tekinteni a világra, másokra vagy éppen a saját életünkre, erősen lecsökken vagy teljesen megszűnik az emberben a motiváció, ösztönzőerő és kivész a jövőbe vetett hite is.

2020. nov. 8. 17:39
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Én is ott vagyok, hogy jobb lenne ha vége lenne mindennek.
2020. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
77%

A válással évekkel ezelőtt elvesztettem a saját lakásomat, azóta minden párkapcsolatom tönkrement, állásom a vírus miatt elveszítettem.

Az öreg, morgós beteg anyámmal kell élnem,aminél még a hajléktalanság is jobb lenne.

Pár napot adok még magamnak, aztán elég...

2020. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

9-es kitartás!

Ne add fel

2020. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!