Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az miért van hogy a gonosz...

Az miért van hogy a gonosz rosszindulatú emberek szerencsések, aki meg jóindulatú az viszont kevésbé?

Figyelt kérdés
28 éve élek ezen a földön, de már gyerekként az iskolákban is ezt egyértelműen megtapasztaltam. Aztán munkahelyeken is illetve az élet minden területén. Aki gonosz és sunyi és tapos és semmi nem számít neki az mellé valamiért oda áll a szerencse. Ha nagy bajban van akkor meg főleg. Aki meg jó az mindig megjarja. Ennek van valami ezoterikus magyarázata?

2020. nov. 11. 16:35
1 2
 11/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mert amit te a szerencsétől, sorstól, az istentől, a szellemektől,, az ufóktól, vagy tökmindegy mitől csak valaki mástól vársz, azt ők kiharcolják saját maguknak. Te meg csak ülsz tétlenül, amíg ők cselekszenek.
2020. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia,

ne azt nézd melyik a szerencsésebb, hanem melyik a boldogabb és a vidámak, a jó akaratú emberek általában kevesebbel is beérik és boldogabbak is, mert nem zavarja őket, annyira, ha más nem hát hogy a rossz emberek, már csak morális szempontból is, de az igazság szerint előbb-utóbb megkapják a magukét,


értsd.: halál után ha nem bánják meg pokolra mennek, vagy ha már itt átlépik a határokat, akkor börtönbe vagy előbb utóbb egy betegség vagy valami, amiből rájönnek, hogy ők is húsvér törékeny emberek és hogy lelkiismeret és Isten is van ..

2020. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ui. "vidámak" helyett vidámabb
2020. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12-es sok igazságot írt. Habár, a saját szerencsémet ami végigkísérte eddigi életemet úgy érzem pont amiatt van hogy tudatosan azon vagyok senkinek és semminek ne ártsak, viszont nem is hagyom hogy eltiporjanak. Valahogy a sors mindig úgy alakítja dolgokat hogy jól kijövök mindenből. Soha senkit nem kellett átvágnom hogy elérjem a céljaimat. lehet hogy a pozitív hozzáállásom és a hitem segít?

Azért hozzáteszem hogy voltak keményebb időszakok is az életemben de

valahogy mindig csodálatosan megoldódtak a dolgok.

2020. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mert az mivel szajkózza pl a hibáidat a feljebb valóknak a felfebb való elhiszi, hogy ő tudja... Mert van akkora sügér, hogy nem néz a körmére, hogyha van idelye áskálódni elvégzi e a saját feladatát rendesen...

szóval a rendszer fszsága ha bzizni kell mondják meg akkor nem végzem rendesen a munkát hanem aláások a fikázóknak oszt boss leszek.

Nincs ezoterikus magyarázata, aki mélyebben nyal az nyer, társadalmi hiba

ezt ki is figurázták:

https://www.youtube.com/watch?v=FA-2nVD-zk4

2020. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Köszi GF.

Remélem nem haragszol hogy rövidíteni a neved.


Jókat írsz.

2020. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én mindig jó voltam, semmi jó dolog nem történt velem.

Ideje megváltoznom...

2021. máj. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!