Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kezelni egy nagyon...

Hogy lehet kezelni egy nagyon irigy, rosszindulatú kolleganőt? Már semmit nem merek előtte beszélni, mert mindenre van egy gonosz megjegyzése.

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy rokonom volt ilyen. Próbáltam, hogy nem igazán hozok szóba semmit, hogy ne tudja mire tenni a gonosz megjegyzéseket, de akkor ő dobott fel témákat, sokszor kontextus nélkül, annyira akart szapulni. Sokszor írják itt, meg máshol is adják tanácsként, hogy "ülj le beszéld meg vele"...Na hát nekiálltam őszintén elmondani neki, mi a zavaró, és még én voltam a beképzelt, meg a túlérzékeny. Gondoltam, hogy jó, nem akarja elismerni, de azért majd a jövőben visszafogja magát. Hát egy frászt, folytatta tovább, ahol abbahagyta. Végül csak az segített, hogy nem keresem, csak amikor nagyon illik (szülinap, ünnepek stb.). Visszatérve a kolléganődre, az ilyen emberek ellen semmi se fog segíteni, az se ha nem szólalsz meg, mert akkor a szádba adják, vagy egymás közt fognak gonosz megjegyzéseket tenni rád, előtted. Ha tudsz, menj át másik részlegre, vagy akár másik céghez. Egy jó munkahelyen figyel arra a vezető, hogy ne gonoszkodjanak egymással a beosztottak.
2020. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, már tényleg meg sem szólalok ,mégis arra is tesznek megjegyzést, hogy nem mondok el semmit magamról.
2020. jún. 2. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk ne dicsekedj előtte semmivel (lehet neked természetes valami neki meg irigylésre méltó)
2020. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Égesd le.

Mond neki lehet hogy terhes vagy. Ne félj, mindenki fogja tudni, majd rákérdeznek, és te csak ártatlanul kérdezz vissza.

Honnan gondolod?


Hát Katika mondta, te meg: hát még hisztek neki?

Mindenkiről mindent kitalál...

2020. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Musztafa Kebab ***** válasza:
6%
Erőszakra csak mégtöbb erőszak a megoldás.
2020. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell kezelni, szóba sem kell állni vele. Az, ha minden tekintetben figyelmen kívül hagyod, az pont elég.
2020. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet azzal lehet a legjobban bosszantani, ha ignorod.
2020. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Üvegtábla-effekt"! -Átnézel rajta.
2020. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni tőle, hogy ez miért van nála, mire jó ez neki, miért teszi, mit tudna helyette tenni? Lehet, hogy már észre sem veszi, annyira belé van rögzülve a dolog. A másik, meghogy tuti oka van, valami lelki trauma vagy hasonló.
2020. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megbeszélni úgysem lehet az ilyet... ne akard megváltani a világot, tök felesleges időpocsékolás. Nem fog megváltozni, mert savanyú ember. Nekem az apám ilyen. Ahelyett, hogy büszke lenne rám, azt hiszi versenyzünk egymással... mindenre tud mondani valamit. Fölösleges vele bármit kezdeni. Én nem állok szóba vele ha nem muszáj és savanyodik magában.
2021. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!