Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mielőtt egy közeli rokonok...

Mielőtt egy közeli rokonok meghalt, kaptatok valami jelet, vagy álmot?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Apukám halt meg, egyszer álmodtam vele. Azóta soha (1,5 éve).
2020. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen előtte éjszaka egy álomban. A nagynéném. Akkor 9 éves voltam
2020. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két esetben volt ilyen. Az egyik az anyai nagyanyám, a másik pedig apám nagynénje.
2020. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apám halálát 3 hónappal előre láttam úgy, hogy előtte teljesen egészséges volt.
2020. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Exem anyukájának voltak ilyen dolgai
2020. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a történetem minek számít, de leírom.

26 évvel ezelőtt az Apám végstádiumú betegként haldoklott. Az Anyám minden nap bejárat hozzá, az Apu mellett töltötte a napjait, alig találkoztunk.

Amikor egyik délelőtt otthon szöszmötöltem elfogott egy érzés, egy olyan nem fizikális eredetű sajgó, de intenzív fájdalom amit azóta sem éreztem.

Keresem a szavakat, de úgy tudnám leírni mintha valami kihasadt volna belőlem. Otthagytam csapot-papot, hajtott a megmagyarázhatatlan, és gyalog vágtáztam be a kórházba, de a főbejáratnál a zokogó anyámba futottam.

Nekünk soha nem volt vezetékes telefonunk, galambposta sem jött a gyászhírrel, a halál idejét sem tudtuk megjósolni, mégis éreztem/tudtam, hogy az Apám végleg elköszönt az élettől.

Kerestem a magyarázatot. Biztos nem az Anyu szomorúságára reagáltam telepatikusan - közöttünk soha nem volt ilyen kapcsolat-, ez az elszálló lélek búcsúja volt.😔

2020. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha jelnek számít, akkor több családtag is elköszönt a család több tagjától, és 1-2 napra rá meghaltak, előtte pedig már látható volt rajtuk a halál előtti regresszió, újra éltek bizonyos eseményeket az életükből, halott családtagokról hallucináltak, és egyre kevesebb kapcsolatot teremtettek a jelenbeli környezettel. Ebből talán csak az elköszönés ami tényleg jelnek vehető.
2020. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig kb 4x volt. Jott egy gondolat, hogy el kell engednem. Megtettem, es meghaltak. Kicsit paranak hangzik, de megtanultam elni vele.
2020. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!