Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kaptatok már valamilyen...

Kaptatok már valamilyen üzenetet a túlvilágból? És ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor küldeni próbáltatok már levelet?

2015. okt. 23. 00:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A lelket mi tartja a testben, mitől függ, hogy képes megmaradni ebben a manifesztált állapotban, kommunikálni a fizikai síkon?

El lehet fogni mesterségesen egy lelket, hogy ebben a világban tartsunk egy embert a halála után is? Honnantól kezdődik a halál és a lélek ezt mikortól érzékeli?

A lélek a halállal távozik, vagy a lélek kényszeríti a testet pusztulásra a karmával szinkronban?

2015. okt. 23. 01:34
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Email-t kaptam párszor, szóval ott is van net, nyugodtan fogok meghalni ezzel a tudattal.
2015. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
XD
2015. okt. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Halottaktól semmit. Igazából még igazi kísértetet sem láttam, pedig nem próbálom elkerülni őket, és egy jó ideje foglalkozom a témával. Szóval vagy én vagyok hiper-érzéketlen, vagy a halottak szelleme inkább nyugszik békében, mint hogy tömegesen kísértsen. Nem zárom ki a kísértetek létezésének lehetőségét, de nem is olyan gyakori, mint ahogy a köztudat vélekedik róla. Viszont a "szellemvilág" sem csak halottakból áll.
2015. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ennek használatával:

[link]

Az jött ki, hogy nincs túlvilág.

2015. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Apukamtol mar többször is kaptam.
2015. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

"küldeni próbáltatok már levelet?"


Ezen ne görcsölj, nem is kell sokat várni és személyesen adhatod át.

2015. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
zoligyerek! de gonosz vagy..
2015. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Én még nem kaptam üzenetet, de ez azért lehet, mert nem hisznek bennem, hogy létezem.
2015. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

E kérdésben túlvilág nézőpont kérdése. Mert folyamatosan kapsz lökéseket érzéseket amik jó irányba akarnának terelni.

A lelket mi tartja a testben, mitől függ, hogy képes megmaradni ebben a manifesztált állapotban, kommunikálni a fizikai síkon?

"El lehet fogni mesterségesen egy lelket, hogy ebben a világban tartsunk egy embert a halála után is?"

Nem.

"Honnantól kezdődik a halál(?)"

Amikor szervezet nem képes tovább működni.

"a lélek ezt mikortól érzékeli?"

Elejétől.

"A lélek a halállal távozik(?)"

A testből igen, a fizikai világból nem.

"lélek kényszeríti a testet pusztulásra a karmával szinkronban?"

Nincs összefüggés e kettő közt és karmával nem szinkronban sem kényszerít semmit se a lélek, a lélek elvan foglalva a kis emberi életével. A lélek nem egy másik egyén.

2015. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!