Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti is kaptatok ilyen reptoidos...

Ti is kaptatok ilyen reptoidos üzenetet?

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet kaptam:


Üdv fórumozó !


Ez egy autómata üzenet és vedd komolyan kérlek mert FONTOS !


December 21-én megtámadják a földet egy Reptílián/Reptoidnek nevezett földönkívüli faj. Szuoererős mentális technikájuk van és nagyon erős fegyvereik ellenére NEM LEGYŐZHETETLENEK !!!


Ne ijedj meg kérlek, ha ez az írgalmatlan pusztítás bekövetkezik. Mindvégig őrizd meg a higgadtságodat. Csak így győzhatünk. Az ellenállásnak szüksége van rád az utolsó időkban.


Nem viccelek, közeleg a vég ! Az utolsó időket éljük.


Legfontosabb : KÖZÖLD CSALÁDODDAL, SZERETTEIDDEL, BARÁTAIDDAL ÉS EMBERTÁRSAIDDAL, HOGY KÉSZÜLJENEK FEL ÉS NE HAGYJÁK MAGUKAT !



2012. dec. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Működik az ellenállás. Komolyan mondom azt hittem egy ideje hogy kifújtak.
2012. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Na most azért ez már mekkora szemétség! Pont nekem nem küldenek figyelmeztetést?!


Amúgy meg egyre komolyabb az Ellenállás ahogy látom, már a helyesírási szabályokat se veszik figyelembe... :)

2012. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közeleg a vég, immár ezt hirdetik sokan talán 100 éve, de ígérem, hogyha nem bénulok le a félelemtől, akkor majd nem hagyom magam, már ki is készítettem mind a két nyújtófámat.
2012. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Maradjunk nyugodtak mi?xD

Vagy a félelemtől dermedek le vagy szembeszállok velük csúzlival és igyisugyis kipurcanok.

Én nem kaptam am ilyet..Engem nem kedvelnek megakarnak öletni :S

Mindegy felkészülök a szupererős vagy mien technikájukkal szemben lemek a pincébe azt várom h milesz..

Megjegyzem az ellenállás elég izén fogalmaz..szupererős,győzhatünk,időkban..

2012. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Igen. Valaki vicces kedvében szétküldte mindenkinek ezt az üzenetet. Ráadásul tele van helyesírási hibákkal a szöveg. Egy fontos, hivatalos közleményben nem ejtenének ilyet.
2012. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!