Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki gyakorolja a vicsára-t...

Van aki gyakorolja a vicsára-t? Aki igen, megosztaná az ezzel kapcsolatos tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.

#vicsára
2020. nov. 16. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocs de mi az? xd Mi az a vicsára stb.
2020. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
61%

Egy jógairányzat, vagy inkább technika. Az önreflexió magas formája, és a hamis én-valós én megkülönböztetésének egy módszere.

Amúgy ha beírod a google-be, kiadja rá a választ....egyszerűbb, mint visszakérdezni a kérdezőnek.

2020. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem mert igy gyorsabb:)

de pill.

2020. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kár hogy a kérdező nem válaszolt, sztem nem gondolta komolyan a kérdést. Rolad ez nem mondhato el

Önreflexiót gyakoroltam én is sokat, de én önellenörzésnek hivom. Tudod én a saját irásomra meditálok de az önellenörzésen keresztül, mert magas szintre emelkedik, tudni fogod magadban mások mit gondolnak, pl te most arra gondoltál hogy power, hát meg mások is ilyeneket, de ezeket nem szabad elmondani:))

Tehát önellenörzés nagyon tág téma és nemtudok segiteni, nem emlékszem hogy milyen volt régen, tehát ha eszembe jut valami, bármi csak akkor tudom leirni xd (de az érzékelőim nagyon jok)

Ez olyan hosszú amit te irtál igy sztem teljesen okés.

2020. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A kérdést komolyan gondoltam azért írtam csak ennyit a kérdéshez mert ezáltal szerettem volna "megszűrni" komolytalan válaszokat.

2020. nov. 17. 05:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a sok hasonló kérdés tőled ered? Mire vagy kíváncsi?
2020. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszadó


Nem minden ilyen témájú és hasonló kérdéseket én írtam ki.


"Mire vagy kíváncsi?"

Az önkutatással kapcsolatos tapasztalatokra.

2020. nov. 17. 11:48
 8/13 Grimfox ***** válasza:

Ezekről a tapasztalatokról nehéz beszélni, sok olyasmire, amit megtapasztalsz nincs is szó, de még körülírni is csak ködös hasonlatokkal lehet. Az önkutatás tipikusan olyan dolog, amit magadnak kell csinálni, és alig foglalkozni azzal, mások mit tapasztaltak.

Önismeretre, és önmagad felemelésére minden autentikus(nem európai szemszögből újraértelmezett) jógairányzat alkalmas a raja jógától a vajrayana-ig.

2020. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as hozzászóló


Köszönöm a válaszodat. Főleg az önkutatás érdekelne, a jógák távolabb állnak tőlem, de nyilván az is egy spirituális út.

2020. nov. 17. 15:14
 10/13 Grimfox ***** válasza:
Minden jóga meditáció alapja az önkutatás, és önmegismerés. A megközelítés változik irányzatonként. Még annak is van értelme, hogy miért csomagolják magukat össze, mint a transformers-ek bizonyos irányzatok gyakorlói. Bár attól, hogy célja, és értelme van, még nem mindenki lesz rá képes. Minden jógairányzat dolgozik önreflexióval, ezért mindegyik használható önmegismerésre. A meditációs részükről van szó, nem a fizikai aktivitásról. Sajnos jobbára ezt tanítják, a meditációt pedig nem, és jó sok pénzért. A jóga önmegismerő meditációi általában egyszerű ülőmeditációk.
2020. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!