Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély arra,hog...

Szerintetek van esély arra,hogy írjon nekem valaki valamit,úgy hogy erre gondolok és megtörténik?

Figyelt kérdés
Szerintem van.
2020. nov. 17. 12:11
 1/9 Szirty ***** válasza:
68%
Van.
2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, tessék meg is történt. Persze ha konkrét dologra gondolsz, arra kisebb az esély, de nem nulla. Mint puskával lelőni egy repülő legyet. Elenyészően kicsi az esély, hogy sikerül, de nem is teljesen kizárt.
2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nullától különböző esélye van. Hogy mennyi, az attól függ.

- "most a szexre gondolsz"

- "most egy szivárványos csillámpónira gondolsz, ahogy átugor egy 6-os villamost a Nyugatinál"

2020. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat
2020. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha pont most gondoltál rám, akkor sikerült.
2020. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nincs
2020. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
X személytől egy x pozitív dologra várok,nem szabtam meg,hogy pontosan mely szavakat használja,lehet az barmi pozitiv dolog.
2020. nov. 17. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:

8 éve várom és gondolok rá napi szinten. Nem ír.

Nincs ilyen. A te gondolatod kevés hozzá.

Jobb ha kezedbe veszed a dolgot, írsz neki te és viszonylag rövidre zárod. Ne vesztegesd az időd.

2020. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy jutnánk egyről a kettőre,elég csúfos vége lett. Abban reménykedek,hogy idővel megenyhül...
2020. nov. 21. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!