Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire látogatnátok egy...

Mennyire látogatnátok egy olyan weboldalt vagy youtube csatornát ahol megmutatnák, hogy hogyan legyenek természetfeletti képességeitek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 19:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
miért más nem tud?
2020. dec. 6. 21:01
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Az ismerősöm nem tudott.
2020. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Oké, mondj valamit, amit tesztelhetek.
2020. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha VALÓBAN tudsz valamit, akkor beszélj Vassyval.

Ő tudós, de ezzel is foglalkozik.

Ha tényleg tudsz valamit, ő kideríti.

Ha ő írna erről, azt tuti megnézném, azonnal.

2020. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Van egy ismerősöm, aki ebbe beleőrölt. Ha folyton hallod a körülötted levők gondolatait, akkor önkéntelenül is megkattansz. Volt egy ilyen Mel Gibson film is
2020. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Már írták előttem is, de mondj valamit amit tesztelhetünk.
2020. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

neharagudjatok, de a kérdésemet nem azért tettem fel, hogy most itt bizonyítgassak.nem azért h ti itt követelőzzetek.

nem vagyok én cirkuszi majom.

azért is indítottam el szavazást.

Mivel túl sok az h senki nem nézné meg az ilyen weboldalamat vagy yutube csatornámat, ezért nem kezdek bele.

neharagudjatok de nem veszitek azt észre h mennyire dúrvák, türelmetlenek és követelőzőek vagytok?

én amikor nem voltak képességeim, akkor nem voltam ilyen. tiszteletben tartottam a másikat.

nyílván h a youtibe csatornámon mutatnám meg h bizonyítsak...

tehát TELJESEN felesleges az itteni dúrva és sértő követelőzéseitek.


a gondolatok hallása, látása annyira nem rémisztett meg, inkább a jövőbe látás, víziók. pedig csak azt láttam előre h a tesóm fotóz egy kiskacsát...

2020. dec. 7. 16:39
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod amikor ezt mondod csak épp azt bizonyítja, hogy nincs semmi képességed...gondoltam, hogy lesz valami idióta okod, ami miatt kibújhatsz az alól, hogy megkéne mutatnod bármit is. Igazából ez az egész nagyon egyszerű. Ha mondasz valamit amit kipróbálhatunk és működik mindenki hinni fog neked. Ha nem akkor meg ne számíts semmire. Főleg ne arra, hogy majd én hatalmas nagy tisztelettel fogok veled beszélni.
2020. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Annak hiszünk, ami bizonyítva van.

Ha ezt te nem akarod, akkor mondd meg, hogy bűvész vagy, és így indíts csatornát. Ott nem követelődzhet senki.

2020. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Mond el mi van a Holdon. Nagyon érdekel, hogy milyen civilizációk lakják és mit csinálnak ott? Üreges a belseje? Élnek benne? Kik építették, mikor és miért?


Ez közkeletű. Minden ufológus ezt kutatja. Mond meg légyszi

2020. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!