Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi akadályozhatja meg az...

Mi akadályozhatja meg az asztrál utazásom?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor írj választ, ha hiszel az ilyen dolgokban. Minden nap meditálok és gyakorlom az asztrál utazást, de valami soha nem hagyja, hogy végbe menjen. Mindig nagyon, nagyon közel járok hozzá, de amikor már készen állnék elhagyni a testem, mintha valami “visszahúzna”. Első pár alkalommal csak olyan volt, mintha az agyam direkt próbálná elterelni a figyelmem. Tegnap este szintén próbálkoztam, de akkor már teljesen más volt. Miután elértem a kilépési fázisba, az oltáromnál furcsa zajok jelentkeztek (olyan, mintha a kristályaimat kocogtatta volna valami össze). Először nem tulajdonítottam neki különösebben figyelmet, ugyanis elég sok természetfeletti jelenségben volt már részem. A gondolkodásom elég multifokális, ezért gondolatban próbáltam sugallni, hogy nem félek tőle, nem tud kizökkenteni, legyen az bármi is. Majd miután ez a gondolat végbement a fejembe, egy hatalmas koccanást hallottam és az egész oltárom elkezdett rezegni. Ennél a résznél nem mondom, hogy nem ijedtem meg:). Egész éjszaka ezen gondolkoztam, olvasgatta, de nem találtam semmit. Valaki tudja esetleg mi lehet ez, és miért csak akkor jelentkezik, ha asztrál utazással próbálkozom?

2020. dec. 23. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Lockdown van, ne utazgass most.
2020. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nincs útleveled asztráliába :)
2020. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Grimfox ***** válasza:
90%
Lehet hogy az a gond, hogy az egész asztrális testedet próbálod kilökni, vagy kijuttatni a testedből, ahelyett, hogy csak a tudatosságod középpontjával tennéd ezt. Ha a tudatosságod középpontját a testeden kívülre fókuszálod, akkor az asztrális testedből csak a "tartalék energia" követi, a test maga nem próbál elszakadni, így az egészséged is biztonságban marad mind fizikailag, mint pszichésen. Aminek ki kell jutnia az te vagy, nem az asztrális tested. Ha te kint vagy, és ott, ahová menni akarsz(ez esetben az asztrális szféra, vagy sík), akkor a tudatosságod magával von mindent, amire szüksége van a működéshez abban a tartományban. Ne az asztrális testedre összpontosítsd a kilépési szándékot, csak a tudatosságod középpontjára. Ha multifokális a koncentrációd, azt is egyetlen egy dologra korlátozd.
2020. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt a válaszod kedves utolsó. Köszönöm szépen!
2020. dec. 23. 14:26
 5/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Remélem sikerül, és biztonságosan tudsz majd "utazni".
2020. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Reaper-666 válasza:
Az asztrális bevándorlási hivatal ellenőrzi a ki és beérkező járatokat, főleg a koronavírus idején. Azt mondják a szakemberek, hogy tartózkodjék otthon, és ha kilépnél a testedből, akkor is tartózkodjon otthon!
2020. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapu őrződ is lehet az. Mindenkinek van egy. Valószínű H valami oka van H nem enged.

A léleknek több része van. Szét lehet választani S utánna újra össze állítani stb.

Én sokszor kilépek a testéből S asztrál utazók. Nekem nincs lexikális tudásom csak tapasztalataim.

Lehet H kevesebb a bioelektromosságod ahhoz h ausztrál utazási után jól visszakerülj. Lehet H jól sikerülne az utad, de a visszaút tán nem annyira.

Pihenj S lazíts is, regenerálódj.

Tán azért akadályoz valami mert túlságosan akarod. Tán nem érzed H kevesebb hozzá az energiád v nem gondolkodsz el azon H kell a regenerálodás is stb.

Én legalábbis erre tippeltek.

2020. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon érdekes, ugyanis sok éve én is próbálkoztam szándékos kilépésekkel. Megjegyzem spontán szinte mindennapos volt, de szerettem volna irányítani is, na ez már nem ment olyan könnyen. Nos elég sokszor megtörént, hogy mikor már ott tartottam kb, hogy kilépnék, akkor mindig a fésülködő asztalkám felöl olyasmi hangot hallottam, mintha nagyobb gyöngyök vagy golyók esnének a padlóra és gurulnának szét. Ez a hang kizárólag ilyenkor fordult elő. Én mozgást nem tapasztaltam, tehát a szobában minden a helyén maradt. Csak a hang volt. Eleinte ráfogtam, hogy véletlen, de túl sokszor ismétlödött ahhoz, hogy véletlen legyen. Spontán asztrálutazás közben nem hallottam ezt. Bennem is az az érzés volt, hogy valami ki akar zökkenteni. Tudom, hogy a kilépést kisérhetik furcsa hangok, de nekem ez nagyon úgy tűnt, hogy nem tartozik a kilépéshez hanem tényleg valami külső dolog. Aztán fel is hagytam az egésszel.
2020. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Az egyetlen értelmes tanács egy ilyen témában ez lehet: hagyj fel vele. Még ha ki is tudsz lépni, akkor sem ad annyit, ami a kockázatot megéri. Sajna hiába magyaráznák el hogyan kell ezt kivitelezni (nyilván aki ért hozzá azt tudja, hogy ilyen felületen teljesen fölöslegesen magyaráz, illetve éreznie kell, hogy mekkora veszélybe sodorja a nem megfelelően felkészült gyakorlót).


Ezért a 3. válaszoló válaszát inkább veszélyesnek kell minősiteni, a válaszolót pedig felelőtlennek. A kérdező ebből a magyarázatból nem fogja tudni kivitelezni a gyakorlatot.


Kedves Kérdező!


Hagyj fel a próbálkozással és másképp keresd az utat.:)

2020. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

És mi van a spontán kilépésekkel? Akkor az is veszélyes?

De hát nem mindegy, hogy spontán vagy szándékosan történik? A végeredmény ugyan az nem?

2020. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!