Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a 2021 május 6-ai...

Hisztek a 2021 május 6-ai világvégében?

Figyelt kérdés

Miszerint ekkor egy aszteroida fog becsapódni a Földbe, ami a világvégét fogja okozni. Illetve olvastam még apokalipszisről, chipekről és robotokról, stb. ezekkel indokolják a “világvégét”.


2011 júniusában, 2012 decemberében és 2020 júniusában sem történt semmi, pedig akkorra is világvégét jósoltak


Én személy szerint ebben nem hiszek, semmi bajom nincs azzal ha valaki igen, csak egyszerűen kiváncsi vagyok arra, hogy ti mit gondoltok?


Köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 2. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Már volt vagy 50 világvége, meg ha ez igaz lenne minden erővel azon lennének hogy ezt megakadályozzák. Korona virus is csak másodlagos probléma lenne. Szóval gondolkodni kéne csak kicsit.
2021. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Amióta élek túléltem kb tíz világvégét. Szerintem simán belefér még egy aszteroida is, azt is simán megúszom majd :) jöjjön csak!
2021. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
igen, ez most tuti biztos lesz, olyan tuti biztosnak tűnik mint az előző összes együttvéve. talán a hidegháborúban lehetett valódi világvége közelség, amikor valóban rajta voltak az ujjak az indítópaneleken. a többi ami volt: kitaláció, fantazmagória, félreértelmezés.
2021. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha valaki esetleg félreértett (“ennyi neked nem elég?”) akkor kérem olvassa el mégegyszer a kérdést. Leírtam, nem hiszek ebben, szerintem hülyeség az egész. Csak kiváncsi voltam a véleményekre :)
2021. jan. 3. 21:02
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezekben olyannyira nem hiszek és butaságnak tartom mint Isten létezését azonban megjelent egy cikk a Blikk oldalán hogy egy aszteroida ma este elhalad a főld mellett 250ezer kilométerre de szerencsére nem fog belénk ütközni sőt egyszerüen csak elmegy mellettünk de az nem kérdés visszatér és akkor lehet becsapódik
2021. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Na Mizu? Mindmeghalunk?
2021. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Holnap értekezlet lesz. Nem lehetne valahogy előrébb hozni?
2021. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen! Ma is sok ember meghalt a világon, akárcsak tegnap, meg tegnapelőtt. Számukra az a nap volt a világvége!
2021. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Éjfélig még van kb fél óra, de az aszteroida még mindig sehol. Lehet, hogy Bruce Willis már felrobbantotta?
2021. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!