Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok május 8. -áról?

Mit gondoltok május 8. -áról?

Figyelt kérdés
Azaz mit gondoltok erről az ujjabb ,,világ vége,, sztoriról? :O Hallottatok róla,esetleg hol? Bocsánat ha rossz kategóriába írtam. Köszi a válaszokat előre is. :)

#világvége #május 8
2015. máj. 6. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A babona nem tudomány... Hadd ne gondoljak róla semmit
2015. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Rossz helyre írtam ki, de attól még itt is lehet válaszolni...
2015. máj. 6. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:
Oké, de akkor mondd el, miről van szó.
2015. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Terjed a neten egy olyan ,,hír,, hogy május 8.án jön a világ vége (már megint)... Na és, hogy erről mit gondoltok? Erről az egész világ véges sztorikról...
2015. máj. 6. 22:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Május 8-án megint világvége lesz, korrigálom a kérdezőt "újabb".


2 egymással párhuzamosan haladó valami közeleg a föld felé, és igazából ezt már a sumerok megjósolták, hogy a 2 isten vissza fog térni a Földre.


Nagyjából erről szól, feltételezem erről is csak a sumerok tudnak.

2015. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a világnak csak a szemlélő szemszögéből lehet vége. Például ha meghal. Ez a valódi világvége, mert az érzékelésed megszűnik. Az emberiség kollektív halála esetén a világ tovább létezik, csupán nem lesz ki megfigyelje. Tehát a világvégétől való félelem nem más, mint egyéni halálfélelem. Erre a szorongásra apellálnak az ilyen hírek terjesztői. Szimpla hatásvadászat, amit ha átlátsz, nem hat rád többé.
2015. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Manapság komolyan létezik még olyan ember, aki fél a világvégétől? Már szinte napi rutin, hogy minden nap valami miatt világvége lesz.
2015. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A fagylalt napja lesz.
2015. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Május 8 az tényleg világvége nap.

A nácik világának volt a vége.

2015. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor most elindítom a következő világvége sztorit. Megfejtettem a Kheopsz piramisban talált vörös hieroglifákat, amelyek szerint a piramisépítő (Dzsószer) halála után 4664 évvel a Napisten leszáll a földre, és felperzselve az új birodalmává teszi. Ez az időpont idén fog eljönni. A pontos napot nem tudom, de 10.10-re tippelek.
2015. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!