Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani?

Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Röviden egyetemre készülők. Mellette dolgozom és sportolok. Idáig sikerült megoldani, h ezek után le üljek tanulni. Ez olyan este 8-9kor szokott történi. Utána csak 1.30-2 órákat tudok tanulni. Hogyan tudnám ezt az időt kitolni stabil 2-2.30 tanulási időre?


Bocsi a pontatlan megfogalmazásért. Jobban nem tudtam megfogalmazni



2021. jan. 16. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Csiribu-csiribá, varázslattal
2021. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kelj fel korábban, és sportolj akkor.
2021. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha utazol a munkahelyedre, sportolás helyszínére, iskolába, akkor az utazás ideje alatt is érdemes a kevesebb figyelmet igénylő, olvasással tanulható, vagy memorizálandó dolgokat tanulni. Ezen kívül csak megszokással. A 2-2.5 órás folyamatos tanulás nem hatékony. Be kell iktatni 30-45 percenként egy rövid, 5-10 perces szünetet, amikor nyújtózol, picit mozogsz, lazítasz a koncentrációdon. Utána könnyebb folytatni. Fizikailag kimerülten sem fog annyira jól az agy, ezért a sportolás, és tanulás között kell lennie valaminek, ami csökkent a fizikai fáradtságon.
2021. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"ezek után le üljek tanulni. Ez olyan este 8-9kor szokott történi" - hát nem tudom, milyen egyetemre készült, de a helyesírásod csapnivaló. A történni pl. két n, a leüljek egy szó, mert az igekötő (le) az ige (ülni) előtt van közvetlenül. Ha lenne köztük egy harmadik szó is: le szokott ülni, akkor kellene különírni, illetve az ilyet három szóba írják. - Bocs,hogy a kérdésre nem válaszoltam, de ez is fontos szerintem, hogy tudd. Ha ebben kell segítség, írjál privátban.
2021. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!