Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek segített...

Kicsidodó kérdése:

Van itt valaki akinek segített Jézus? (például hogy a "lehetetlenből segített megoldani egy dolgot'

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!
2017. máj. 10. 21:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem fog, jövő héten, kémián meg bioszon.
2017. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Légyszives komolyan!
2017. máj. 10. 21:16
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Nekem soha semmit nem segitett nemhogy lehetetlenböl egy dolgot.

Innen is küldenék neki egy fuckot amiért a rossz embereken segít felém meg az arcát sem fordítja .

2017. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Te is rossz vagy,aki hisz benne azokon segít!
2017. máj. 10. 21:24
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

A hit kérdése.

Aki hisz benne,biztos azt hiszi,hogy ha jó történt vele azt nem maga okozta,hanem a megváltó.

Aki nem hisz benne,az pedig épp az ellenkezőjét gondolja.

2017. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
...
2017. máj. 10. 21:50
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Nekem. Nem fogom reszletezni. Egyszer -egyszer megkerem szepen, hogy adjon egy jelt hogyha tenyleg hallota az imamat. Onnan tudom, hogy en mondom meg, hogy milyen jelt adjon...nagyjabol azok szoktak lenni ;). Lehet, hogy hulyen hangzik de ez igy van. Nem elek visza a helyzetemmel. Nagyon kicsi dolgokat szoktam kerni es segit :D...tudom, hogy Jezus segit(ett) utana azonnal megkoszonom.
2017. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

"Megkértem Istent, hogy vegye el a büszkeségemet.

De Ő azt mondta: Nem.

Azt mondta, hogy a büszkeségemet nem Ő veszi el,

hanem nekem kell feladnom azt.


Kértem Istent, hogy adjon nekem türelmet.

De Ő azt mondta: Nem.

Azt mondta, hogy a türelem a megpróbáltatás mellékterméke.

Nem kapni – megszerezni kell.


Kértem Istent, hogy adjon nekem boldogságot.

De Ő azt mondta: Nem.

Azt mondta: csak áldását adhatja.

A boldogság rajtam múlik.


Kértem Istent, hogy kíméljen meg a fájdalomtól.

De Ő azt mondta: Nem.

A szenvedés eltávolít a világ dolgaitól.

És közelebb visz Hozzá.


Kértem Istent, hogy adjon lelki fejlődést.

De Ő azt mondta: Nem.

Azt mondta, hogy a fejlődés az én dolgom.

De hajlandó megmetszeni, hogy gyümölcsöt hozzak.


Kértem Istent, hogy segítsen másokat szeretni.

Úgy, ahogyan Ő szeret engem.

Erre azt felelte:

Látom, már kezded érteni.


Kértem erőt, és Isten adott nehézségeket, melyek erőssé tesznek.

Kértem bölcsességet, és Isten adott problémákat, hogy megoldjam azokat.

Kértem bátorságot, és Isten adott veszélyeket, hogy legyőzzem azokat.

Kértem, adjon szeretetet, és Isten adott gondterhelt embereket, hogy segítsek rajtuk.

Kértem kegyelmeket, és Isten adott lehetőségeket.


Semmit sem kaptam, amit akartam.

Megkaptam mindent, amire szükségem volt.

És imáim meghallgatásra leltek."

*

2017. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%

#9

Marha jó kis "ima": segített az isten azzal, hogy jól megszivatott, de végülis túléltem ...


Kérdező, nekem nem segített az akárki. Amim van, aztán hoztam össze, lélekben, testben és egyéb értelemben is. Senki nem adott semmit.

2017. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 thoomas26 ***** válasza:
53%

Leszületésed előtt megtervezed az életed főbb körülményeit, s azon élethelyzetek jó részét, melyekkel találkozni fogsz. Annak alapján választasz ki mindent, hogy mi szolgálja a legoptimálisabban a fejlődésedet, illetve aszerint, hogy mit kell megtapasztalj. Leszületsz, ideiglenesen elfelejted mindezt, de a felsőbb éned és segítő entitások irányítani fognak téged az eltervezett utadon és célod felé.

Ha úgy érzed, konkrét segítség kell egy adott élethelyzetben, az előbb említett forrásoktól kérheted azt. Az igazi segítséget a felsőbb éned fogja megadni, a segítő entitások csak közreműködhetnek benne. Ám ehhez te kellesz a legjobban. Ha te akarod igazán a változást, a segítséget, ha erősen hiszel is benne és mindent meg is teszel a megoldásért, már a lehető legtöbbet tetted meg. A segítség mindenképpen megérkezik. Azonban ha e segítség következménye nem áll szinkronban a tervezett életutaddal, ha annak kimenetelét hátrányosan befolyásolja, akkor valószínű, hogy hiába is kéred, a segítség elmarad. És kizárólag a te érdekedben. Így akárhogy is történik, adj érte hálát, hiszen minden a te érdekedet szolgálja.

Ezért, ha bármin tudsz változtatni (amin szeretnél), tégy meg érte mindent. S ehhez kérd is felsőbb erők segítségét - hogy kit személyesítesz meg mindebben, a te dolgod és világnézeted. Azonban, ha minden igyekezeted ellenére sem jutsz előbbrébb, akkor az nem véletlen, és a legkevesebb amit tehetsz, hogy elfogadod azt.

2017. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!