Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt hogy te is megéreztél...

Volt hogy te is megéreztél egy rossz dolgot előre?

Figyelt kérdés

Mindig utólag jövök rá, de elég sok mindent megérzek és aztán úgy is lesz.. Veled történt már ilyen dolog?

Ha igen, akkor pontosan miben?

Köszönöm ha megosztod velem. :)

24/n



2021. jan. 18. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt. Nem nagy dolog csak volt egy fura érzésem az nap, mikor kocsiba ültem, aztán fél órát utaztam és belémjött egy másik kocsi. Nagyon furcsa volt, hogy ezt éreztem, de ez van...
2021. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt.

Egész nap rossz érzésem volt, valahogy nem fértem meg a bőrömben. Aznap este ütötték el édesanyám.

2021. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szintén nekem is volt már. A nagypapám halálának napja után volt mikor megtudtam. Reggel anyukám felébresztett hogy mondania kell valamit, és nem tudom miért, de valahogy egyből ez jutott az eszembe mielőtt még elmondta volna.
2021. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Volt. Több is, de egy példa: bicikliztünk egy barátommal egy utcában, ami épp azon a ponton enyhén kanyargós volt. Jött szemből egy autó, meg mögöttünk is, még távolabb. Az világos volt, hogy mellettünk elhalad majd a szemből jövő, és mögöttünk lesz már, amikor a két autós elhalad egymás mellett. Amint elment mellettünk a szemből jövő autó, annyit mondtam a barátomnak, hogy "össze fognak ütközni", majd 2-3 másodperc múlva nagy csattanás. Visszafordultunk gyorsan, és akkor láttam, hogy nem ők ütköztek össze, hanem a szemből jövő ment neki egy parkoló autónak, de azzal a lendülettel ment is tovább. Mivel a rendszámát az érzésem miatt már akkor megjegyeztem, amikor szembe jött, csak becsöngettem a házba, ami előtt állt az autó, aminek nekiment, és már mondtam is a rendszámot, meg hogy milyen autó törte össze az ő autójukat.

Azonban ez a megérzés nem ezotéria, nem boszorkányság, nem jóstehetség, csak színtiszta logikus gondolkodás eredménye volt, én úgy gondolom.

2021. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is több volt. Városba voltunk barátnőimmel és mondtam rosszat érzek. Erre jött egy csávó és el akarta lopni barátnőm táskáját. Ez volt az első eset, amikor így meg is ijedtem, hogy hogy a francba éreztem meg így? Még mondtam is nekik, hogy mindent vegyenek ki a zsebükből és a táskát is fogják magukhoz... azóta is voltak már alkalmak amikor megéreztem a rosszat, de ez volt igazán maradandó bennem
2021. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
2 alkalommal szenvedett balesetet a busz, amin rajta kellett volna lennem, az egyik osztálykirándulás volt amire nem mentem el, a másik simán hazafelé a helyközi amivel csak nem volt kedvem elmenni, inkább a városban császkáltam a következőig. Illetve amikor meghalt a macskám de anyám nem mondta el mert vizsgára készültem (kolis voltam) és mégis tudtam. De pl. az autóbalesetem napján semmi megérzésem nem volt.
2021. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt igen: rossz érzésem volt, bejött, de többször van az, hogy ritkán álmodok valamit, akkor tudom, hogy rövid időn belül fog történni valami rossz vagy velem, vagy a környezetemben.

Csak ezt sosem tudom összerakni, hogy mi lesz, mikor, csak utólag.

2021. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon érzékeny vagyok ezekre a dolgokra.


Nagypapám halála napján ellógtam irodalom óra előtt a suliból, egyrészt mert nem tanultam a TZ-re, másrészt mert rosszul lettem, hányinger, szédülés, hasfájás. Azelőtt egyik sem volt jellemző. Sosem voltam olyan bátor addig, hogy ellógjak a suliból bármilyen okból, de akkor nagyon azt éreztem, hogy le kell lépnem. Arra értem haza, hogy anyum sírva telefonál, éppen közölte vele a nagynéném a hírt.


Volt egy könnyebb autóbalesetünk apummal. Tél volt, szakadt a hó, nagyon csúszott az út. Vitt kocsival suliba, és egyszercsak elfogott nagyon erősen az az érzés, hogy a szembejövő a másik sávban belénk fog jönni. Nagyon szugeráltam, és mint egy lassított felvétel... él a fejemben még mindig az egész jelenet, ahogy belénkcsúszott szögegyenesen.


Volt egy olyan is, bár ez nem "tudatos" megérzés volt, hogy poénból a haverokkal fogadtunk, hogy mikor fog XY szakítani a párjával... aki a legközelebb tippelt, annak a nyereménye egy tábla csoki volt mindenkitől. Egyik haverom felírta a telefonjába mindenki tippjét. Én nem gondoltam túl, csak hasamra ütve bemondtam, hogy 1 év múlva szakítanak. Erre a szakításuk napján hív a haverom teljesen ledöbbenve, aki felírta a tippelt dátumokat, hogy pontosan 1 éve tettük meg ezeket a tippeket és én ugye 1 évet mondtam. Hát mondanom sem kell, hogy lefagyott mindenki, aki tudott erről. Úgyhogy én nyertem a csokikat. :)


Még most is kiráz a hideg, ha belegondolok ezekbe..


És számos apróbb megérzés volt még, ami bejött. Jó is rossz is. De talán ezek a jelentősebbek, amik hirtelen beugrottak.

2021. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ruby04 válasza:
Én pl. egyenesen tudom, sőt száz százalékig biztos vagyok benne, h egy szép nap meghalok.
2021. júl. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!