Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki érezte bármi előjelét...

Valaki érezte bármi előjelét a tavalyi évben annak, hogy 2020 ilyen rossz év lesz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én minden évben érzem és most be is jött. Szal jövőbelátó vagyok
2020. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egyáltalán nem rossz ez az év,de hát kinek hogy...
2020. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Én nagyon jó évre számítottam. Minden nagyon jól indult.
2020. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Én konkrétan meg is fogadtam,hogy ez az év más lesz mint a többi:D

Hát valamilyen szinten bejött

2020. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Valaki igen, sőt többen is.

Azok, akiket kilakoltatott a bank, elárverezte hitel-terhelt házukat/lakásukat.

2020. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
2035-Budaörs főútjától jobbra egy parkoló lesz egy áruháznál.A másik oldalt egy McDonald's.Hosszú út,sötét kék napfényes ég.Szeretet sugároz a szívemből.Liberális kormány lesz és sokkal jobb körlmények között fogunk élni.Magyarország oly magasra fogja emelnia fejét,hogy már egy nyugati országra fog hasonlítani.A zsarnokok egy időre elmennek Magyarországon és szinte világbéke lesz.Egy ház fog állni a parkoló és a Meki után.Egy szeretetet sugárzó ház,de ugyanakkor félelem remgegtet a szívemből.Egy érzés mely kellmes és rossz is.Hosszan fogok sétálni.A Fidesz hatalma végleg megtörik és kiállnak a játszmából.Egy ismeretlen ember lesz hatalmon.Talán 30 éves vagy 25,nem tudom.A mostaniak szinte mind eltűnnek.Talán Dobrev Klára még jelen lesz,de nem biztos,meg még páran.Mostantól kezdve már csak egyszer nyer a Fidesz.Azután nem tudom pontosan ki lesz a miniszterelnök.Minden vágyam teljesülni fog,mivel oly kevés van és oly kicsik és csak kettő van.Szerelem és szeretni.Iszlám Állam meg fog szűnni létezni,de valahol két ország között egy nagy háború fog közelegni.Talán Grúzia és még egy ország a Kaukázuson,de nem vagyok biztos.Egy másik is,ugyanakkora.A nemzetek viszont hatalmas békében fognak élni és boldog lesz mindenki a nagy békességtől.Átkozottnak fog számítani,aki nem éli meg a hetven éves kort.Ez hosszú időkön át fog tartani.Nagy háború lesz,a messze jövőben,melyben benne lesz az U.S.A és Európa,de nem kelet ellen fog zajlani.Ugyanis ők majd ezek után háborúznak,melyet az U.S.A fog megnyerni.Eztuán a sok háború után,ugyan soká,de béke jön.Örökké tartó béke.Afrika arca meg fog változni,de Európa leginkább Svájc,Olaszország,Belgium,legfőképp.Svájc el fog tűnni.Az Olasz-Belga "Királyság" fogja megenni.Új államforma lesz,melyet még nem láttak.Ausztria nyugati részében egy új ország lesz és Németország déli részében több is.Dánia eltűnik és a 3 nép északon nagyra tör.Magyarország határa nagyobb lesz.
2020. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 D-Mano ***** válasza:
11%

Azt nem tudtam, hogy 2020 ilyen év lesz. De azt igen, hogy legkésőbb 2050-ig más lesz az emberiség élete.


Most szerintem főpróbát vagy (úgymond) elő-főpróbát tartanak. Az emberiség jól reagál a kísérletre: alacsony elme/értelmi/erkölcsi-szintű reakciókad ad. Akár hisz az (úgynevezett) összeesküvés-elméletekben, akár nem.


Szerintem 2020 vagy 2021 után visszaáll az élet a rendes (??) kerékvágásba. De max. 1-2 évtizedig. Azután nagyon más korszak jön.

2020. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A dzsendersemlegesek uralma közeleg akik a PC seregeket vezetik.
2020. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Én arra számítottam, hogy idén egy évvel öregebb leszek, mint tavaly voltam. Eddig úgy néz ki, hogy bejött a számításom.
2020. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Várható volt, mert A Patkány éve van, ami változásokat jelent, jó nagy változásokat, amiket nehezen szokik meg az ember.
2020. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!