Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akinek sikerült az asztrális...

Akinek sikerült az asztrális utazás,mit tapasztalt?Látott,hallott,vagy mindent csak a tudatával érzékelt?Találkozott entitásokkal?Kommunikáltak is?Ha igen mit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Akinek sikerül ez, még nem ért vissza. Szeretettel várjuk.
2021. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Ők az asztronauták?
2021. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem qrva nagy poénzsákoknak.
2021. jan. 20. 17:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Ill.poénzsákok
2021. jan. 20. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem első alkalommal olyan volt, mintha elkezdenék “vibrálni”, lebegni, de éreztem, hogy még a testemben vagyok, aztán olyan volt mintha elkezdenék emelkedni, de közben olyan is volt mintha víz alá merülnék és mintha az összes csontom darabokra törne!. Tompa homályos mindenféle fényeket láttam, és mintha közelítenék egy nagy világossághoz vagy az hozzám, de még, hogy oda értem volna visszacsapodtam a testembe. Túl intenzív volt, magyon izgatott voltam és nem voltam rá még felkészülve. Amikor visszatértem így megrándultam, hallottam a szívem nagyon gyorsan vert, hallottam a légzésem, ziháltam, leizzadtam, remegtem. De utána sokkal szebbnek láttam a világot és érdekesebbnek és mintha teljesen feltöltődtem volna!
2021. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, és ehhez semmiféle szert nem kellett bevenned?
2021. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de elötte egy-két csésze zsálya teát ittam...
2021. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, de én "repültem" az egyik beteg idős rokonomhoz (ne úgy képzeld mint egy madár szárnycsapkodással, hanem csak úgy simán suhanni a levegőbe), rendesen láttam az udvart a házat, láttam őt feküdni az ágyban, a szoba pont olyan volt mint valójában. Ő aludt. Mintha érezte volna hogy ott vagyok, kinyitotta a szemét és pont rám nézett, akkor én hirtelen keztem visszafele "szállni" nagy sebességgel, majd visszazuhantam a testembe, egy nagyot rándultam, felébredtem szapora légzéssel, olyan furcsa érzés volt.

Reggel mondta anyum, hogy az éjjel az a bizonyos rokon meghalt.

2021. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, ez csak egy álom volt.
2021. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7-estôl kérdezem, hogy sima zsálya vagy látnokzsály?
2021. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!