Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék asztrális...

Hogyan tudnék asztrális utazásra indulni?Azért hiszek ebben,mert életveszélyben már kiléptem a testemből.

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
rakj bele egy bag of holdingot egy bag of holdingba :)
2020. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
hello megint én 1. vagy van egy 9.-es szintü spell. probáld meg azt
2020. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom Richard Webster - Asztrálutazás c. könyvét, több bevált módszert is bemutat. Ezen kívül, ha rákeresel Youtube videokban (magyarul is) megtalálhatók a különböző (vagy valakinek legjobban bevált) módszerek bemutatása, illetve vezetett meditációk is.
2020. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ufóbia ***** válasza:
25%
Meditálj minden nap, és menni fog. Youtube-on nézd meg a spiritual reality c. Dok. Filmet. Van magyarul is.
2020. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Endre papa válasza:
47%

Lehet, hogy nem érdemes ilyesmivel kísérletezni.

A helyzet ugyanis az, hogy nem ismerjük elég jól a szellemvilág törvényeit, s főleg nem tudjuk őket irányítani. Ha olyan "vezet" minket aki rosszat akar, az jól el tudja varázsolni az embert. Volt olyan aki nem tudott visszajönni. Nagyon veszélyes terület ez. Olyan, mintha 120-szal menne valaki az autópályán csukott szemmel. Én maradnék két lábbal a Földön. Ez biztonságosabb. Olyan sok szép élményt lehet megélni testben is....Szellemünket így is kiemelhetjük a mocsárból, ha valódi értékeket objektíven tudunk értelmezni.

2021. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!