Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatom meg, hogy...

Hogyan tanulhatom meg, hogy az asztrális kivetülést hogyan kell csinálni és ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne még hogyan tanulhatom meg a tárgyak mozgatását meg még ilyeneket.

(Csak olyan válaszoljon aki ért is hozzá. Trollok off)


2020. jún. 10. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a tárgyak mozgazása nem függ össze az asztrális kivetüléssel.


A magam részéről nem tudom, létező dolog-e az "asztrálkivetülés", de az élmény, a jelenség állítólag valós, és lehet köze a tudatos álmodáshoz is. (Tehát itt az a kérdés, hogy mennyire valós ez az élmény). Érdemes szerintem a tudatos álmodással kezdeni tehát.


Ez egy hasznos video a témáról:

https://www.youtube.com/watch?v=UG6gWzy7F4Y

2020. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Egyetertek az elottemszoloval.

A tudatos almodas az kb az eloszobaja az asztral kivetulesnek.

Legalabbis ezt mondja par emberke, akiknek az eloadasait rendszeresen latogattam egy idoben es meg ilyen tanfolyamokat is tartottak.

2020. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És még az érdekelne ,hogy a tudatos álmodást lehet úgy csinálni ,hogy nem leszek alvásparalizisben hanem csak simán álmodok és ott eszemben jut hogy én álmodom és onnantól átveszem az irányitást?
2020. jún. 11. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Alvasparalizis? Hogy erted?


A tudatos almodas az az, hogy almodsz (alszol es ugy) es tudod, hogy egy alomban vagy. Es igen, atveszed az iranyitast.

2020. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Charley Morely Eber almodas cimu konyvet ajanlom, de ha google-ban rakeresel, akkor is sok talalatot fogsz kapni.
2020. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én ezt a könyvet ajánlom, ez elég jól leírja az alapokat TÁ-hoz:


[link]


Itt egy jó wiki-cikk:

[link]


Vagy az első válaszomban linkelt youtube-csatorna, az pl. teljesen ezzel foglalkozik.


"És még az érdekelne ,hogy a tudatos álmodást lehet úgy csinálni ,hogy nem leszek alvásparalizisben"


Változó, egyénfüggő. Ha sokat próbálkozol a TÁ-val előfordulhat, hogy lesz egy-két alkalommal alvásparalízised, de annyira azért nem jellemző. Amennyire én tudom, kutatták az összefüggést a kettő között.

(Egyébként... az alvásparalízis kibírható, nem tragédia).

2020. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Volt még egy magyar szerzőpárosnak egy nagyon jó könyve a témában...ha megtalálom, belinkelem.
2020. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mészáros Attila - Kertész Gergely: Tudatos álom c. könyve volt. De lehet, hogy nyomtatottan ez nem jelent meg, mert moly-on nem találom.
2020. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha beszélsz angolul, Robert Monroe munkásságát tudom ajánlani. De az is lehet, hogy van neki magyarul megjelent könyve is.
2020. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Robert Monroe konyveit en is ajanlom!

[link] ezt az oldalt is atnezheted, bar kicsit borsos ara van a tanfolyamoknak, de legalabb Mo-n van

2020. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!