Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha minden nap lefekvés előtt...

Ha minden nap lefekvés előtt beállíthatnád, hogy aznap éjszaka miről álmodj, mi lenne az első 3 napon az álmod?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem élnék ezzel a lehetőséggel, mert biztos hogy olyan jó dolgot kérnek, hogy ébredés után túl nagy lenne a kiábrándulás.

16/F

2010. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szexuális témában gondolkodom. 3 nap szex álmomban, és fizikai kontaktusra már nem is lenne eszükségem! Néha az is jó tud lenni!
2010. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
inkább élni kellene mint álmodni.. neeem? :D
2010. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok egyszerűen válaszolni? Miért kell ilyen pesszimistának lenni? Milyen lenne az élet álmok nélkül?
2010. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"Az álom azért van, hogy valóra váltsuk." ;))
2010. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én imádom az álmokat. Számomra álmodni azt jelenti, hogy éjjel, alvás közben is élek, tapasztalok, szórakozok és tanulok. Álmok nélkül az alvás olyan mintha csak kidobnánk az életünk egy részét az ablakon...

NAGYON érdekes élmény a tudatos álom, ha ezt is lehetne kérni, én csak ezt kérném. Ha tudatosságot nem kérhetnék, akkor nálam a legfontosabb téma szerelem lenne. Sokszor álmodok olyat, hogy egy lánnyal vagyok álmomban, no sex, de boldogak vagyunk csak attól hogy ott vagyunk egymásnak. Egy ilyen álom után egész nap jó kedvem van, mindig boldogabb vagyok nappal is. Második - kevésbé fontos - opció nekem is valami szexuális téma lenne. Ezután is jobb hangulatban ébredek, de nem annyira jó a hatás mint ha valami szerelmes álmom van...

2010. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem szeretem befolyásolni.. túl szórakoztató álmokkal szoktam meglepni magam :D
2010. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, csak letisztázom: befolyás nélkül vannak szórakoztató álmaim :D javítani hová javíthatnék rajtuk?:D
2010. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

lehet, hogy én folytatásos álmot kérnék, hogy részletesen álmodjak meg egy hetet New Yorkban a kedvenc sztárommal [akibe belezúgtam...:D]. ja és ha lehetne azt is kérném, h minél valósabb legyen, és minden pillanatára emlékezzek:)

de lehet, h tök mást kérnék, nem tudom, de kösz az ötletet, elalvás előtt megvan miről gondolkozzak:)

2010. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én egy egészséges, édes kislányt szeretnék :)

K.

2012. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!