Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Q-annon után milyen irányzat...

A Q-annon után milyen irányzatba tudnék beintegrálódni?

Figyelt kérdés

Most vége a Q-anonnak sajnos, pedig nagyon szerettem volna, ha Trump ígéreteihez híven kiáll a nyílvánosság elé a liberális pedofil botrányaival, de úgy létszik megfenyegették a családját is. Vége van ennek is. Hát, béke poraira. Most egy másik csoportba kellene tartoznom, nem tudok magányosan élni. Melyik csoportokat javaslod?


A lapos földesbe nem tartozok, sajnos nem hiszek ebbe. Nem játszik a belső föld elmélet sem. Ahhoz már túlképzett vagyok az érettségimmel. Hiszek a Chemtrailben, de nem látok benne fantáziát. Az űrlények meg a gondolatolvasás bejönnek pl, de nem igazán értem miről szolnak ezek az elméletek. Nagyon fanatikus Q-annonos voltam, nem tudtam más elméletekbe elmélyedni. Nem vagyok annyira eszes, hogy egyszerre foglalkozzak mással is. Ilyen Molnár Árpis cuccok bejönnek, mert szeretem a modern agyleolvasós gépes dolgokat, de ő ebbe láthatóan beleőrült. Én meg nem akarok dühöngő örült lenni


Tudnál az egyéni képességeim alapján javasolni spirituális irányzatokat?



2021. jan. 25. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Asthar Shedan. (szőke Jézus) New-age
Illuminatus, Reptíliánok, Annunakik vs. Plejádok
Sátánizmus, szellemidézés, démonológija
Háttérhatalom, Bilderbergek, Rócsildek, gyermekek zaklatása
Liberális genderizmus, LMBTQ
Chemtrail, HAARP, FEMA táborok
Konzervatív UFOlógia : Greyek, emberrablások, marhacsonkítások
Soros, Caligeri-terv, Zion bölcsek jegyzőkönyve
Belső Föld, Agghagarata, lapos föld
Magyar Sámánizmus, táltosok, alakváltó űrlények
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
"Most egy másik csoportba kellene tartoznom, nem tudok magányosan élni." A leírásod alapján legotthonosabban a pszichiátrián éreznéd magad. Nem, nem mint orvos!
2021. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez a Politika kategóriába való kérdés, ott ilyen az intellektuális szint.
2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 Viccelsz? Jön itt az áltudományos baromságaival. Én fogom a gyóccermaffia szekerét tólni. Írjon fel természetes gyógynövénytablettát vagy elmehet


2 Lehet a politikába jobb lenne. Tetesd át felőlem. Amúgy pont azért írtam ezeket a kategóriákat így bele mert politika.

2021. jan. 25. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szavazásból kimaradt a Szervezett Technológiai Zaklatás.

Angolul Gang Stalking.

Az is egy érdekes téma.

2021. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem úgy lett minden 20-án, mint a Q hívők várták, az elméletek és vádak nagy része még áll, amiről szó volt addig, általában sok évtizede. Ezeket nem Q alkotta meg és kezdte a semmiből, ezt hajlamos mindenki elfelejteni. Csak nézd meg Jeffrey Epsteint.

Nem kell "tartozni" valahova mindenáron, mert a valahova tartozás kötöttségekkel jár. Ha érdekel a téma, akkor kutass, ennyi.

2021. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
52%

Kedves Kérdező!


Neked aztán sok szabadidőd van!


Szerintem inkább valami mást válassz unaloműzés céljából. Köthetnél,olvashatnál,gyalogolhatnál és még más sok minden!

2021. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne suhanj csak így át a belső Föld elmélet felett. Képzeld csak el, hogy becsatlakozol a közösségükbe, és ott te leszel a legművtebb! Egy igazi belső Föld Gődény! Könyvet is írhatnál róla, mert hogy érettségivel már biztos tudsz írni is. Csak figyelj arra, hogy használj sok emojit, hogy ha az olvasó nem érti a mondatot, akkor legalább az érzés átjöjjön. Innovátor kutató is lehetsz, pl felfedezheted a belső Föld földrajzát azzal a technikával, hogy körbe kopogtatod a külső Földet, és meghallgatod a visszhangot. Csinálhatnál maketteket is gyurmából. Szerintem felnézne rád a közösség.
2021. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Most miért kell kicsúfolni? én is szeretek ilyenekkel foglalkozni ez ugyanolyan hobbi mint a futás vagy kirándulás
2021. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy mindenkinek át jött az irónia...
2021. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!