Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a menekültek beintegrálódna...

Ha a menekültek beintegrálódnak a hazába, mennyivel lesz más az élet?

Figyelt kérdés

Óhatatlanul ide jön nagy számban iszlám menekült, mégha most nem is tűnik fel, mert csak naponta 2 ezren lépnek az országba. Ez a nagy számú populáció zöme bele integrálódik az országba. Az EU ugyanis a menekültek befogadását írta elő olyan EU-s határországokba, mint mi vagyunk és mivel akaratérvényesítő ereje jóval nagyobb, mint Orbánnak, így ezeket be kell fogadnunk, ami ezen emberek hosszú távú integrációjával jár együtt, különben nem kapunk pénzt az unióból és borítékolom, hogy a magyarok nem fognak tíltakozni, mert ilyenek vagyunk :D


Namost én szeretem az iszlám kúltúrát.Ahogy hozzáállnak a valláshoz, az élethez az csodálatos, ez az optimizmus, az hogy hajlandóak vallásosan élni, nem csak a templomba betérve ismerik Istent. Régen le is akartam telepedni egy iszlám országba, de most szerencsére nem szükséges, mert ők jönnek ide. A kérdésem az, hogyan változik meg az életed, ha jelentős mennyiségű, kisebbségi számot elérő iszlám populáció lesz itt?


Hogyan változnak meg a kötelező kultúrális szokások ? Pl lesz-e plusz kötelező szabadnap ? Kell-e elengedni a munkavállalót egy évben egyszer pár napra, mert el akar zarándokólni Mekkába? Lehet-e fejfedőt viselni hölgyeknek munkahelyen ? Mit gondolnál, ha meglátnád az első iszlám közmunkás brigádot ? Lesz-e munkakezdés előtti kötelező ima szünet? stb.


2015. aug. 12. 08:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Több mecset, allah akbár, és effélék. Ha kulturáltan csinálják, akkor nem hal bele senki. Kérdés, hogy ha a szemetet nem sikerül a kukába dobni, akkor fogják-e tudni kulturáltan csinálni...
2015. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szélsőséges példa pl, hogy a Gangesz példájában kinevezik szent folyónak a dunát és bele temetkeznek. Mondjuk efféle dolog nem lenne jó itt. 18+ [link]
2015. aug. 12. 08:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit provokáló a kérdés, de legyen.

' hogyan változik meg az életed,'

Az én hitemet, munkámat, feladataimat nem fogja befolyásolni. Hogy neked és másnak mit jelent majd, azt nem tudom. Addig is várjuk őket, "az iszlám kultúrát és vallást" olyan vendégszeretettel, mint ahogy azt a hős Zrinyi Miklós tette.

[link]

2015. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok túl bizakodó. Nekem is tetszik az iszlám kultúra, de Európában elég hülyén nézne ki egy mecset. Nem? :)

Ráadásul két vagy több kultúra nem fér meg egymás mellett. Lásd a cigány magyar közti különbséget.

2015. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Rosszabb lesz a közbiztonság még ennél is ami most van!

Itt is nagy arányban nőni fog a nemi erőszak, mecsetek fognak épülni kb. mint Nyugat-Európában a muszlimok miatt.

2015. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha beintegrálódnak akkor semmivel nem lesz másabb.

Ha nem integrálódnak, akkor lesz gond.


De ne reménykedj, ezek nem Magyarországon akarnak élni, mennek tovább az első adandó alkalommal.

2015. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Duenna ***** válasza:
87%
Ha beintegrálódnak, az azt jelenti, hogy felveszik az európai keresztény kultúrát, megtanulják a magyar nyelvet, és úgy viselkednek, mint a magyarok. Hát ez nekik nem fog menni! Mint ahogy neked sem menne, hogy átvedd az ő kultúrájukat, nyelvüket, az ő hazájukban!
2015. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak teljesen beintegrálódni soha, túlságosan más a kultúra. Egy magyar be tud integrálódni pl. Angliában, vagy a svábok is beintegrálódtak a magyarokhoz, de a muszlimok nem fognak. Lásd a nyugati országokat, ahol már régebb óta élnek, és van már ott született generáció is. Aztán Párizsban ezek pár éve gyújtogattak.. Nem úgy tűnt, mint akik nagyon beintegrálódtak volna.
2015. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Svédország a 70-es években a nagy tolerancia jegyében tárt karokkal várta az iszlám menekülteket, azzal a szöveggel, hogy ők nekik is joguk van a normális élethez, fognak tudni érvényesülni. Ma a svéd kormány csendben dühöng, és még mindig a szőnyeg alá seprik a kudarcukat. Ugyanis míg a 70 -es években Svédország volt a világ legbiztonságosabb országa, ma az iszlám menekültek, és családjaiknak köszönhetően minden második 10-70 év közötti nőket megerőszakolnak.

Nem is tagadják, hogy a női erőszak az nekik jár, mert minden nő aki nem az iszlám vallás szerint él, aki nem takarja a haját bla bla...az qrva Azokat lehet erőszakolni. Nem is olyan régen egy gőzfürdőben 4 iszlám férfi erőszakolt meg egy 13 éves kislányt. Senki nem segített rajta.


Nos, bevallom én nem szeretnék olyan országban élni, ahol a nőknek kuss a nevük, és tárgyként kezelik. A legtöbb menekült most is mutatja az igazi arcát amikor szemetelnek, törnek-zúznak, és verekednek. Milyen emberek akik a kamionost is halálra szurkálják mert szólni mert, hogy ne másszanak a kocsira???

Mi európaiak keresztény vallásúak vagyunk. Nem hiszem, hogy bárkinek joga lenne egy teljesen más vallást erőltetni az emberekre. Bevallom én drasztikusan oldanám meg ezt a helyzetet. Az eu összes katonáját összeszedném, és hazazavarnám őket. Mind a hajóra, és vissza Afrikába. Oldják meg az otthoni helyzetüket. Ha valaki ellenkezik, nos, golyó van elég.

2015. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Megnyitom divatos ruhaszalonomat, változatos, szép, kitűnő burkák rendelhetők!

[link]

2015. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!