Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az, hogy szerencsétlen vagyok...

Az, hogy szerencsétlen vagyok és kétbalkezes az valami átoktól lehet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nekem semmi nem sikerül, elromlik minden amit a kezembe veszek, még egy pénzcsipeszt ( csak fizikailag van, nincs nagyon pénzem ) is elrontok, már olyan szinten vagyok, hogy inkább alszok mint bármit megfogjak vagy csináljak valamit mert az biztos nem úgy sikerül ahogy lennie kéne.
2021. febr. 20. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne keress kifogásokat, egyszerűen béna vagy és életképtelen.
2021. febr. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt van így, mert bebeszéled magadnak.

Belülrôl kell indulni a változásnak, ès majd követi a külvilág.

Hidd el, hogy nem vagy szerencsétlen. Ha elhiszed, ezt fogod tapasztalni.

Sok sikert!

2021. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb esetben lustaság és koncentráció hiány sz oka. Grátisz ha még magasak az elvárások és még stresszelnek is.

jó a környezetváltás és a személyiségfejlesztés.

én kb stabil életet éltem sokáig majd totál letargia és kopp ezek voltak velem is, és szép lassan kimásztam a veremből. Én is átoknak hittem de nem az, önfejlesztés és lecsendesednek a hullámok.


monduk úgy sokáig üres hajóként ringtam a tengeren, irány cél és kormányos nélkül...most kb kézzel evezek de az is 1000x több a semminél

2021. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy szerencsétlennek érzed magad, valahogy magadban kell rendbe rakni. Valahogy meg kéne látnod magadban a jó dolgokat. Pl. szépen és helyesen írsz, jól fogalmazol. Ezzel kezdheted is ;) Biztos, hogy vannak más jó tulajdonságaid is, azokra összpontosíts!


Az ügyetlenséghez: próbáltál már valamilyen sportot űzni? A legtöbb mozgásforma segít helyrepofozni az egyensúlyérzéket, megtanulod irányítani a saját testedet, felmérni a távolságokat, továbbá fejlesztik a koncentrációs képességet. Nekem legalábbis nagyon sokat segített, előtte én is egy két lábon járó katasztrófaövezet voltam.

2021. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez nem egy átok, inkább "önátok". Elhiszed, hogy szerencsétlen vagy, esetleg mások is negatív megjegyzéseket tettek rád az életed folyamán, és te ezt mind beépítetted a gondolkodásodba, tudatosan, és tudattalanul is. Gyakorlatilag "beprogramoztad magad" hogy szerencsétlen legyél. A döntéseid mind erre alapoznak, így gyakran hozol rossz döntéseket. Ezen nem tudsz segíteni, ha nem rendezed át ezt a hibás beállítottságot, és ez egy nehéz, és nem is rövid folyamat. Az első lépés az, hogy tudatosítod, hogy nem átok, nem szerencsétlenség, hanem hibás berögződések az okozói.
2021. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ADHD? :D
2021. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiváló tanácsokat kaptál.
2021. febr. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!