Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van ezzel 2019-es évvel,...

Mi van ezzel 2019-es évvel, hogy folyamatosan szerencsétlenségek történnek velem?

Figyelt kérdés
Amióta újévkor 2019-es évet írunk. Azóta folyamatosan szinte már hihetetlen hogy menyi betegségek, veszteségek, szerencsétlenségek történik velem. Ez a év nyara csúcspont szerencsétlenségbe! Elmúlt pár évben keményen össze spóroltam sok pénzt, ebben az évben mind elvesztettem! Hogyan? Január óta, folyamatosan mindig jött egy váratlan pénzkiadás, amivel nyár végére elfogyott össze spórolt pénzem! Régen nagyon kövér voltam 110kg feletti súllyal. Elkezdtem fogyókúrázni meg sokat mozogni. Januárban elértem az ideális testsúlyt és ennek nagyon örültem. De ez a boldogság, nem tartott sokáig. Mert január óta, folyamatosan mindig ki jött egy betegség. Ahogy kigyógyultam belőle, később kijött egy másik betegség. Ez a betegségek miatt meg pénz veszteség miatt, fel kellet adnom, egészséges nem hízlalós életmódot meg a sportot. Vissza híztam 20kg! Itt vagyok szegényen betegen újra kövérként. Ott van még a szerencsétlenségek. Olyan szerencsétlenségek történnek meg velem, ilyen filmekbe szokott történni. Mi történhetett? El átkoztak? Ez a karma vagy sors büntetése? Én sosem ártottam senkinek. Tisztességes jó ember vagyok. Nem tudom hogy mibe higgyek. Ez már túlzás ami történik velem és nagyon zavaró!

2019. aug. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem az evvel van a gond, ezek csak szamok. Ha ugy erzed vki rosszat kivant neked, ajanlom h imadkozz! Szent Mihaly arkangyal imaja is, de a tobbi is segit megtisztulnod!
2019. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A szenvedés addig szükséges, amíg rájössz, hogy nem szükséges.
2019. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Semmi.
2019. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Most miert kellett lepontozni? Joindulatu valaszt adtam. Szeretette is.
2019. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
*l
2019. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jdfGabrella ***** válasza:
60%
Velem is.
2019. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szemét év ez és szemét időket élünk.
2019. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!