Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok sokan válaszolni...

Tudnátok sokan válaszolni erre a kérdésre?Ti mivel tudtok feltöltődni? Mi az ami segít újból önmagatok lenni amikor már úgy érztek elfáradtatok? Inkább egyedül vagy társaságban/társsal?

Figyelt kérdés
Ígérem menni fog a zöldkéz :)

2021. febr. 20. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Full egyedül, az is jó mikor csak hazajövünk és mindenki csinálja a dolgát de heti 1-2x kell olyan mikor egyedül vagyok itthon és csak gépezek, mikor senki nem lép mügém hogy "mit nézel?". Leülök a géphez és játszok, vagy youtube-ot nézek, vagy olvasok, csak ilyen "semmi dolgom, semmit nem kell csinálnom és senki nem zavar" idő.
2021. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alkohol :D Vagy ha nem csinálok semmit csak hagyom hogy teljen az idő. De ezt nehéz, mert tudja az ember, hogy ott vannak kint a fenyegetések, szóval igyekezni kell.
2021. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyedül az alkotós nap. Csak festek, zenét hallgatok, megrendelem a kedvenc ételem és hagyok minden teendőt másnapra. Néha kell egy ilyen nap.


A párommal a közös egész napos túrák és az ágyból ki sem kelős csak enni nap hosszú beszélgetésekkel és 18 karikás témákkal.


Szóval leginkább akkor tudok töltődni, amikor nem kell a hétköznapi életel, munkával kapcsolatos dolgokra fókuszálnom, hanem picit kiszakadok a hétköznapi pörgésből.

2021. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, szóval feltöltődni inkább egyedül szoktam, de van mikor olyanom van, hogy kisebb társaságban (csak 1-2 baráttal) kapcsolódok ki. De inkább egyedül. Ilyenkor van, hogy megnézek egy filmet, sütök egy kis sütit, olvasok, néha egy hosszú meleg fürdő is nagyon jól tud esni és kikapcsol vagy csak zenét hallgatok és közben itt olvasgatok, mert nincs jobb ötletem :D Változó, amihez épp hangulatom van.
2021. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Egyedül egy hosszabb túra egy erdőben, lehetőleg dombos, vagy hegyes-völgyes területen. Ha nem egyedül, akkor ily olyanok társaságában, akik nyugodtak, kiegyensúlyozottak, amikor az erdőben járnak. Ideális eset a magányos erdőjárás.
2021. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elkezdtem zongorázni tanulni. Ezen kívül egy jó meleg fürdő. Azt hiszem, ez a kettő az, ami teljesen kikapcsolja az agyam a napi és hosszútávú gondokból. Az olvasás is szokott segíteni, de nem mindig vagyok olyan jó passzban vagy nem mindig elég jó a regény ahhoz, hogy elérjem az olvasással ezt a fajta kikapcsolást, főleg ha közben szól a TV, amitől megőrülök.
2021. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos semmivel sem tudok. Kattog az agyam mindig mint az állat! :( Nagyon rossz így. Úgy érzem, beterítenek a feladatok. Pedig igyekszem. Idegesítő ez a vírus téma is. Olyan, mintha meglennének számolva a napjaink.
2021. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természet. Elmélkedés az Élet dolgain. Csend.
2021. febr. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!